ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند

iranfodexx

شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند

شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند

Canadian Citizenship by Birth

رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترومپ، یک بار دیگر با سرآمد کردن جهان، با نشانه دادن به جهان درباره لغو سیاست شهروندی حقوقی اولیه در ایالات متحده، گفت: نه تنها ایالات متحده، بلکه ۳۰ کشور دیگر از جمله کانادا اجازه اقامت شهروندی بر حق را داده است. در کانادا، با توجه به بخش ۳ (۱) (a) قانون شهروندی اگر یک کودک افرادی که مهاجرت به کانادا می کنند در خاک این کشور متولد شود به طور خودکار حق شهروندی و مزایای مربوطه دریافت کنید. شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند، حق تقاضا در کانادا را به دلیل بار مالیات دهندگان ندارد.

شهروندی با تولد، حق دیگری برای درخواست در کانادا نیست – پسر خاكستری دیگر معتبر نیست
همراه با ایالات متحده، کشورهای مختلف دیگر مانند کانادا، مکزیک و حدود ۳۰ کشور دیگر در راستای سیاست فوق الذکر عمل می کنند که مبنای آن می تواند توسط پسر زمین شناسی تعریف شود.

مسئله بحث در مورد کنترل تولد گردشگری است

مذاکرات در مورد پایان دادن به تابعیت حق نسلی در طول سالها یا محدود کردن تعداد شهروندی با اضافه کردن شرایطی برای جلوگیری از «تولد گردشگری» صورت گرفته است که در آن فرد فقط به یک کشور می رود، دارای کودک و کودک است که به طور خودکار شهروند صالح شهروندی است از این کشور به عنوان قانون زمین.

IRCC هیچ مقرراتی را برای متوقف کردن یک خانم باردار برای داشتن ویزای توریستی ندارد

یک واقعیت بسیار غم انگیز آمده است که بسیاری از مردم این را به عنوان یک کسب و کار آغاز کرده اند، کلاس بورژوازی فرصت های تازه ای مانند هتل های خانوادگی و خانه های کودک را باز می کند که زنان باردار را از کشورهای مختلف می آفریند و فرزندان خود را تحویل می دهند هزاران دلار برای آن. بازار این تجارت به سرعت در حال افزایش است.

شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند
شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند

تولد گردشگری یک نقص در سیستم مهاجرت کانادا است – ادعا شده توسط مخالفان
همانطور که در مورد مخالفان، گردشگری تولد به عنوان نقص در نظام مهاجرت کانادا و قوانین شهروندی محسوب می شود. آنها آن را به عنوان یک بازی برای کسب پاسپورت درک می کنند که در نهایت منجر به اختلاف جمعی در محلات و خارجی ها می شود.

همانطور که در افراط گرایان است، کل سناریو مهاجرت یک تقلب است زیرا اعتقاد بر این است که شهروندی کانادا را کاهش می دهد.

افزایش تعداد فرزندان با استفاده از مزایای عمومی بار مالیات دهندگان را افزایش داده است-
مالیات دهندگان آن را علاوه بر مشکل می بینند، زیرا افزایش شمار دانشجویان کانادایی که از آموزش های آموزشی، مراقبت های بهداشتی و سایر امکانات دولتی استفاده می کنند منجر به افزایش مالیات آنها می شود.

با توجه به چنین مسائلی، کشورهای مختلف مانند ایرلند، استرالیا و انگلستان این سیاست را حذف کرده اند. بسیاری از گام های فعال در راستای محدود کردن حق اولویت نیز توسط آنها گرفته شده است.

انتقاد مثبت – پسر تئوری خاک، ایده ی برابری را می دهد.

در حالی که این سیاست به شدت توسط مردم مورد انتقاد قرار گرفته است، فرقه ای وجود دارد که بر اساس آن “توجیهی”، پسر تئوری خاك، جوهر خالص هویت ملی است، زیرا این ایده برابری شهروندان را تبلیغ می كند. از این رو، از بین بردن این مفهوم منجر به افزایش بیشتر مالیات خواهد شد و تمام پروسه تفتیش شهروندی را به دلیل افزایش قابل ملاحظه ای از پیچیدگی ها پیچیده خواهد کرد.

مزایای شهروندی کودک محل سکونت دائمی والدین را تضمین نمی کند.
یک کودک تازه متولد شده از زمان تولد، صاحب صلاحیت مزایای شهروندی است، اما والدین نمیتوانند چیزی از آن بیاموزند. داشتن فرزند دارای تابعیت دائم کشور، اقامت دائم برای والدین را تضمین نمی کند. یک رژیم حقوقی برای آن وجود دارد.

شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند/ نتقاد مثبت - پسر تئوری خاک، ایده ی برابری را می دهد
شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند/نتقاد مثبت – پسر تئوری خاک، ایده ی برابری را می دهد

راه برای جلوگیری از تغییر در قانون اساسی ایالات متحده دشوار است

در مورد ایالات متحده، شهروندی از نظر حقوقی ابتدایی، از حرکت ترومپ می توان احساس کرد که او احساسات سرد برای مهاجران را دارد و احتمالا یک سیاست را برای شهروندان آمریکایی بیشتر از خارجی ها توصیف می کند.

شکل گیری سیاست در ایالات متحده یک فرایند دست و پا گیر است؛ زیرا این امر شامل اصلاحیه حقوق قانون اساسی و در نتیجه فرآیند سنگین است در حالیکه در کانادا این قانون تحت قانون شهروندی قرار دارد که می تواند تنها با یک قانون پارلمانی صورت پذیرد.

با این حال، پاسخ به سوال این است که آیا ایده بعدی شهروندی توسط تولد بیشتر حق تقاضا نیست، باید اعدام شود یا نه به رحمت حکومت حاکم.

+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 12:33 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 6