ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء

iranfodexx

نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء

اخبار فرهنگی هنری پایشگر- در راستای حمایت از کالای ایرانی نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء به مدت 4 روز برگزار می‌شود.

نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء

اخبار فرهنگی هنری پایشگر- در راستای حمایت از کالای ایرانی نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء به مدت ۴ روز برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر،مدیر طراحی و تولید برند سماء گفت: نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء که دارای مجوز از کارگروه ساماندهی مد و لباس و سازمان اماکن و وزارت ارشاد است به مدت ۴روز از تاریخ ۱۷الی ۲۰ اسفند ماه برگزار می شود.

زینب دولتی با بیان اینکه تبلیغات این رویداد بسیار گسترده است گفت: همزمان با برگزاری رویداد ۳ورکشاپ آموزشی برای شرکت کننده ها وجود دارد که موضوعات ورکشاپ شامل: دیجیتال مارکتینگ، مدیریت برند و لاکچری سازی برند و لوکس جلوه دادن کالا، باشگاه تخفیف مشتریان و جذب وفاداری مشتریان که برای آنها هم گواهی در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه همزمان با رویداد ، مسابقه ای هم برگزار می شود افزود : خانم فرهنگ خانم خرمدره و خانم خسروشاهی و آقای مددی داوران این مسابقه هستند که با موضوع محصولی کاربردی با نماد های اسلامی ایرانی برگزار خواهد شد.
دولتی با بیان اینکه جامعه هدف ما فقط افراد مذهبی و محجبه نبودند و نیستند عنوان کرد: با این ایده کار کردیم که حتی افرادی که فکر می‌کنند اگر حجاب داشته باشند، نمی‌توانند شیک و خوش‌پوش باشند راضی کند تا آنان این حس را نداشته باشند که استفاده از حجاب آن‌ها را محدود کرده است، بلکه دوست داشتیم حس کنند محصولات حجاب آن‌ها را به دور از خودنمایی، زیباتر، شایسته و آراسته‌تر هم ساخته است در عین حال مانع فعالیت‌های اجتماعی‌شان نیست.
دولتی افزود: افرادی می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند که محصولاتشان کالای ایرانی باشد یعنی تولید کننده کالای ایرانی باشند.

+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 10:25 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 7