ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
iranfodexx

iranfodexx

نوناووت یکی از ایالت های جدید کشور کانادا

نوناووت یکی از ایالت های جدید کشور کانادا

در ۱ آوریل ۱۹۹۹ نوناووت از سرزمین های شمال غربی جدا شد تا جدیدترین قلمرو کانادایی شود. ایجاد نوناووت نتیجه بزرگترین توافقنامه ادعایی زمین بین دولت کانادا و مردم بومی اینویت بود. اگر قصد مهاجرت به کانادا را به صورت دائم یا موقت دارید می توانید از این ایالت سردسیر دیدن کنید . برای آشنایی با این سرزمین با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

اینویت ، که ۸۳ درصد از ۲۴۷۳۰ ساکنان نوناووت را تشکیل می دهد، یکی از اولین بومیان آمریکایی برای دستیابی به دولت خود بودند .نوناووت به معنی “سرزمین ما” در Inuktitut، زبان Inuit است.

نوناووت کجاست؟

نوناووت با خلیج بافین و دریای لابرادور به شرق، مانیتوبا و ساسکاچوان به جنوب و سرزمین های شمال غرب در غرب مرز است. پوشش خالص ۷۷۷۰۰۰ مایل مربع (تقریبا ۲۰٪ از کانادا) Nunavut بزرگتر از آلاسکا است. Nunavut شامل سه منطقه Kitikmeot، Kilvalliq (Keewatin) و Qikiqtani (قبلا Baffin) و ۲۸ جوامع است.

اکثر مناطق بیش از نیمی از سال منجمد و برف پوشانده شده است. زمین در درجه اول تاندرا است. اگر چه ذخایر غنی از مس، سرب، نقره و روی وجود دارد، فقدان جاده های آسفالت شده و زیرساخت، و همچنین شرایط سخت، توسعه این منابع را دشوار می سازد.

Iqaluit (که قبلا به نام Frobisher Bay شناخته می شود)، پایتخت جدید و بزرگترین شهر (جمعیت ۴،۲۰۰) در حال حاضر در حال رشد رونق ساختمان است، زیرا آن را برای دولت جدید آماده می کند. گریز فورد، شمال شهر (جمعیت کمتر از ۱۵۰) در شمال دایره قطب شمال قرار دارد. درجه حرارت از -۴۰ درجه فارنهایت در زمستان تا ۵ درجه فارنهایت در تابستان است. تراکم جمعیت ۰٫۰۱ نفر در کیلومتر مربع است.

نوناووت کجاست؟
نوناووت کجاست؟

مردم نوناووت

اینویت به معنای “افرادی است که در این زمان زنده هستند” در Inuktitut و به افرادی از قوم اسکیموئید ساکن در شمال کانادا اشاره دارد. اصطلاح اسکیمو، یک کار کری هندی به معنای “غذای گوشت خام” است که در نظر گرفته می شود و در جوامع دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد.

هزاران سال پیش Inuit در منطقه Nunavut زندگی می کردند قبل از اینکه اولین کاشفان اروپایی به دنبال نهنگ ها و عبور از شمال غربی بودند.

هنگامی که یک فرد عشایری که به دنبال کاربیو، مهر و موم و غذا خوردن، بیشتر اینویت ها در حال حاضر در جوامعی کوچک زندگی می کنند که به معیشت و معدن بستگی دارد. سه زبان رسمی، Inuktitut، انگلیسی و فرانسوی وجود دارد. دستاورد آموزشی کم است: در سال ۱۹۹۶، ۲۶٪ از دبیرستان حضور داشتند یا فارغ التحصیل شدند، ۳۲٪ در مدرسه تجارت حضور داشتند و در حدود ۱۱٪ از دانشگاه حضور داشتند یا فارغ التحصیل شده بودند. نرخ بیکاری در سطح ۱۵٫۳ درصد است.

اگر چه دولت نونووت با چالش های فراوانی همراه با بیکاری بالا، سطح تحصیلات پایین و زیربنای کم، زمین های نونوووت حل و فصل می شود، یکی از جامع ترین و نوآورانه ترین ادعاهای زمین بین یک گروه بومی و یک دولت، کنترل Inuit را بر اقتصاد، سیاسی و و آینده فرهنگی.

ایجاد قلمرو جدید

کشف نفت در مناطق شمالی کانادا طی دهه ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰، گروه های بومی را تحریک کرد تا چندین ادعای زمین را علیه دولت های آلاسکا و کانادا تحریک کنند.

برای فدراسیون سیاسی Tungavik از Nunavut، ۱۳ سال مذاکرات شدید منجر به توافق نامه ادعای زمین ۱۹۹۲ شد، که در سال ۱۹۹۳ اعمال شد. به عنوان بخشی از این توافق، اینویت اصرار بر ایجاد قلمرو جدیدی داشت. پیشرفت کمی پیش از آن صورت گرفت که اینویت دولت را مجبور کرد که این سوال را در یک ورشکستگی مطرح کند. ۵۳ درصد از رای دهندگان به این تقسیم علاقه مند بودند.

با توافق نامه ادعای زمین های نونووت، Inuit به ۱۳۶۰۰۰ مایل مربع زمین به اضافه ۱٫۱ میلیارد دلار جبران خسارت، سهم توسعه معادن، نفت و گاز، حق شرکت در تصمیم گیری در مورد منابع زمین و آب و حقوق برای برداشتن حیات وحش در سرزمینشان.

+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 12:40 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 4

شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند

شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند

Canadian Citizenship by Birth

رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترومپ، یک بار دیگر با سرآمد کردن جهان، با نشانه دادن به جهان درباره لغو سیاست شهروندی حقوقی اولیه در ایالات متحده، گفت: نه تنها ایالات متحده، بلکه ۳۰ کشور دیگر از جمله کانادا اجازه اقامت شهروندی بر حق را داده است. در کانادا، با توجه به بخش ۳ (۱) (a) قانون شهروندی اگر یک کودک افرادی که مهاجرت به کانادا می کنند در خاک این کشور متولد شود به طور خودکار حق شهروندی و مزایای مربوطه دریافت کنید. شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند، حق تقاضا در کانادا را به دلیل بار مالیات دهندگان ندارد.

شهروندی با تولد، حق دیگری برای درخواست در کانادا نیست – پسر خاكستری دیگر معتبر نیست
همراه با ایالات متحده، کشورهای مختلف دیگر مانند کانادا، مکزیک و حدود ۳۰ کشور دیگر در راستای سیاست فوق الذکر عمل می کنند که مبنای آن می تواند توسط پسر زمین شناسی تعریف شود.

مسئله بحث در مورد کنترل تولد گردشگری است

مذاکرات در مورد پایان دادن به تابعیت حق نسلی در طول سالها یا محدود کردن تعداد شهروندی با اضافه کردن شرایطی برای جلوگیری از «تولد گردشگری» صورت گرفته است که در آن فرد فقط به یک کشور می رود، دارای کودک و کودک است که به طور خودکار شهروند صالح شهروندی است از این کشور به عنوان قانون زمین.

IRCC هیچ مقرراتی را برای متوقف کردن یک خانم باردار برای داشتن ویزای توریستی ندارد

یک واقعیت بسیار غم انگیز آمده است که بسیاری از مردم این را به عنوان یک کسب و کار آغاز کرده اند، کلاس بورژوازی فرصت های تازه ای مانند هتل های خانوادگی و خانه های کودک را باز می کند که زنان باردار را از کشورهای مختلف می آفریند و فرزندان خود را تحویل می دهند هزاران دلار برای آن. بازار این تجارت به سرعت در حال افزایش است.

شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند
شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند

تولد گردشگری یک نقص در سیستم مهاجرت کانادا است – ادعا شده توسط مخالفان
همانطور که در مورد مخالفان، گردشگری تولد به عنوان نقص در نظام مهاجرت کانادا و قوانین شهروندی محسوب می شود. آنها آن را به عنوان یک بازی برای کسب پاسپورت درک می کنند که در نهایت منجر به اختلاف جمعی در محلات و خارجی ها می شود.

همانطور که در افراط گرایان است، کل سناریو مهاجرت یک تقلب است زیرا اعتقاد بر این است که شهروندی کانادا را کاهش می دهد.

افزایش تعداد فرزندان با استفاده از مزایای عمومی بار مالیات دهندگان را افزایش داده است-
مالیات دهندگان آن را علاوه بر مشکل می بینند، زیرا افزایش شمار دانشجویان کانادایی که از آموزش های آموزشی، مراقبت های بهداشتی و سایر امکانات دولتی استفاده می کنند منجر به افزایش مالیات آنها می شود.

با توجه به چنین مسائلی، کشورهای مختلف مانند ایرلند، استرالیا و انگلستان این سیاست را حذف کرده اند. بسیاری از گام های فعال در راستای محدود کردن حق اولویت نیز توسط آنها گرفته شده است.

انتقاد مثبت – پسر تئوری خاک، ایده ی برابری را می دهد.

در حالی که این سیاست به شدت توسط مردم مورد انتقاد قرار گرفته است، فرقه ای وجود دارد که بر اساس آن “توجیهی”، پسر تئوری خاك، جوهر خالص هویت ملی است، زیرا این ایده برابری شهروندان را تبلیغ می كند. از این رو، از بین بردن این مفهوم منجر به افزایش بیشتر مالیات خواهد شد و تمام پروسه تفتیش شهروندی را به دلیل افزایش قابل ملاحظه ای از پیچیدگی ها پیچیده خواهد کرد.

مزایای شهروندی کودک محل سکونت دائمی والدین را تضمین نمی کند.
یک کودک تازه متولد شده از زمان تولد، صاحب صلاحیت مزایای شهروندی است، اما والدین نمیتوانند چیزی از آن بیاموزند. داشتن فرزند دارای تابعیت دائم کشور، اقامت دائم برای والدین را تضمین نمی کند. یک رژیم حقوقی برای آن وجود دارد.

شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند/ نتقاد مثبت - پسر تئوری خاک، ایده ی برابری را می دهد
شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند/نتقاد مثبت – پسر تئوری خاک، ایده ی برابری را می دهد

راه برای جلوگیری از تغییر در قانون اساسی ایالات متحده دشوار است

در مورد ایالات متحده، شهروندی از نظر حقوقی ابتدایی، از حرکت ترومپ می توان احساس کرد که او احساسات سرد برای مهاجران را دارد و احتمالا یک سیاست را برای شهروندان آمریکایی بیشتر از خارجی ها توصیف می کند.

شکل گیری سیاست در ایالات متحده یک فرایند دست و پا گیر است؛ زیرا این امر شامل اصلاحیه حقوق قانون اساسی و در نتیجه فرآیند سنگین است در حالیکه در کانادا این قانون تحت قانون شهروندی قرار دارد که می تواند تنها با یک قانون پارلمانی صورت پذیرد.

با این حال، پاسخ به سوال این است که آیا ایده بعدی شهروندی توسط تولد بیشتر حق تقاضا نیست، باید اعدام شود یا نه به رحمت حکومت حاکم.

+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 12:33 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 3

ایران بحرین را از زمین محو می‌کند/تهدید جمهوری اسلامی از فلسطین مهم‌تر است

ایران بحرین را از زمین محو می‌کند/تهدید جمهوری اسلامی از فلسطین مهم‌تر است

اخبار بین الملل پایشگر- وزیر خارجه بحرین ایران را تهدیدی برای منطقه دانست و ضمن تاکید بر عادی سازی روابط با تل آویو، مدعی شد که مقابله با تهدید ایران از موضوع فلسطین مهم تر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر به نقل از النشره، خالد بن احمد آل خلیفه که کشورش همسویی و روابط گرمی با رژیم صهیونیستی دارد، مدعی شد: مقابله با تهدید ایران خطرناکتر و مهمتر از موضوع فلسطین در برهه کنونی است.

وی ادعا کرد: اختلافات فلسطینی ها و اسرائیلی ها مهمترین قضیه است و باید به هر شکلی حل شود اما در مراحل بعدی زیرا به نظر ما تهدید خطرناکتر تهدید ایران است. اختلافی میان اسرائیل و همسایگانش وجود دارد که باید حل شود کما اینکه با مصر و اردن حل شده است(تاکید بر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی) اما به نظر ما چالش دیگری از سال ۱۹۷۹ شروع شده است که از تهران ایجاد شده و این چالشی بدون حد و مرز است. موضوع به ملت ایران مربوط نیست بلکه به نظام آن است که همه روزه شاهد کشته و زخمی شدن شماری از فرزندان ملت هایمان هستیم.

وزیر خارجه بحرین مدعی شد: ایران سلاحی و مواد منفجره ای را قاچاق کرده که قادر به محو پایتخت بحرین از روی زمین است. باید از این چالش رها شد و با آن مقابله کرد تا بتوان فارغ از آن به دیگر چالشها پرداخت. تهران نمی گذارد که ما مشکل فلسطین را حل کنیم و این از طریق تهدید در سوریه، یمن، عراق و حتی در بحرین است.

این ادعاهای پوشالی وزیر خارجه بحرین در نشست ویژه ای که با حضور خالد بن احمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین، عبدالله بن زاید وزیر خارجه امارات و عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان در ورشو مطرح شده است.

در این نشست عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات هم گفت: اسرائیل حق دارد از خودش در برابر خطر ایران دفاع کند!

این در حالی است که خالد بن احمد ملقب به «بشکه بحرین» از احتمال دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی وعادی سازی روابط میان منامه و تل آویو خبر داده و در پاسخ به سئوال خبرنگار شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی مبنی بر احتمال دیدار با نتانیاهو گفت: این هرگاه وقتش فرا برسد، رخ خواهد داد و در نهایت رخ می دهد. / مهر

+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 10:48 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 3

نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء

اخبار فرهنگی هنری پایشگر- در راستای حمایت از کالای ایرانی نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء به مدت 4 روز برگزار می‌شود.

نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء

اخبار فرهنگی هنری پایشگر- در راستای حمایت از کالای ایرانی نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء به مدت ۴ روز برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگر،مدیر طراحی و تولید برند سماء گفت: نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی سماء که دارای مجوز از کارگروه ساماندهی مد و لباس و سازمان اماکن و وزارت ارشاد است به مدت ۴روز از تاریخ ۱۷الی ۲۰ اسفند ماه برگزار می شود.

زینب دولتی با بیان اینکه تبلیغات این رویداد بسیار گسترده است گفت: همزمان با برگزاری رویداد ۳ورکشاپ آموزشی برای شرکت کننده ها وجود دارد که موضوعات ورکشاپ شامل: دیجیتال مارکتینگ، مدیریت برند و لاکچری سازی برند و لوکس جلوه دادن کالا، باشگاه تخفیف مشتریان و جذب وفاداری مشتریان که برای آنها هم گواهی در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه همزمان با رویداد ، مسابقه ای هم برگزار می شود افزود : خانم فرهنگ خانم خرمدره و خانم خسروشاهی و آقای مددی داوران این مسابقه هستند که با موضوع محصولی کاربردی با نماد های اسلامی ایرانی برگزار خواهد شد.
دولتی با بیان اینکه جامعه هدف ما فقط افراد مذهبی و محجبه نبودند و نیستند عنوان کرد: با این ایده کار کردیم که حتی افرادی که فکر می‌کنند اگر حجاب داشته باشند، نمی‌توانند شیک و خوش‌پوش باشند راضی کند تا آنان این حس را نداشته باشند که استفاده از حجاب آن‌ها را محدود کرده است، بلکه دوست داشتیم حس کنند محصولات حجاب آن‌ها را به دور از خودنمایی، زیباتر، شایسته و آراسته‌تر هم ساخته است در عین حال مانع فعالیت‌های اجتماعی‌شان نیست.
دولتی افزود: افرادی می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند که محصولاتشان کالای ایرانی باشد یعنی تولید کننده کالای ایرانی باشند.

+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 10:25 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 3

وقتی شهرداری سر شورای شهر کلاه گذاشت

وقتی شهرداری سر شورای شهر کلاه گذاشت

اخبار اجتماعی پایشگر-شهرداری تهران در جریان ارائه لایحه نرخ عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک، شورای شهر را فریب داده و مصوبه دلخواه خود را گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایشگربه نقل از باشگاها خبرنگاران ، شورای شهر تهران در اوایل سال جاری لایحه شهرداری تهران مبنی بر هزینه تردد در محدوده های ترافیکی را تصویب کرد.

با گذشت زمان و نزدیک شدن به ماههای پایانی سال ۹۷ مشخص شد که شورای شهر تهران نسبت به آنچه مصوب کرده آگاهی کامل نداشته و در شرایطی که این لایحه دارای ابهام بوده آن را تصویب کرده است.

شهرداری تهران در کشاکش تعیین نرخ برای عوارض تردد در محدوده ترافیک به جای آنکه هزینه تردد در محدوده زوج یا فرد را به لایحه اضافه کند، با استفاده از واژه «محدوده های ترافیکی» و ابهام آفرینی در لایحه مذکور، به شورا وانمود کرده که مراد از محدوده های ترافیکی همان محدوده طرح ترافیک است.

شهرداری بر همین اساس خودروهایی را که در روزهای مخالف پلاک خود در محدوده زوج یا فرد تردد کرده بودند، به عنوان بدهکار در سامانه خود ثبت کرده است.

اگرچه ثبت بدهی عوارض به حساب این خودروها از آغاز اجرای طرح جدید شروع شده بود، اما شورای شهر در اواخر دی ماه به این نوع کاسبی شهرداری تهران پی برد.

شورای شهر، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورا و فرمانداری تهران که باور داشتند هیچ هزینه ای برای تردد در محدوده زوج و فرد تصویب نکرده بودند، به محض اطلاع از این وضعیت و پولی که از جیب شهروندان می رود، در مقابل شهرداری موضع گرفتند و چندین بار قاطعانه گفتند، اخذ هرگونه هزینه بابت تردد در محدوده زوج و فرد فاقد مصوبه و غیر قانونی است.

در نهایت پای حناچی شهردار تهران هم به موضوع باز شد و او هم در نقطه مقابل شورا اظهار نظر کرد و گفت: اخذ هزینه بابت تردد در زوج یا فرد قانونی و درای مصوبه است.

معاونت ترافیک شهرداری که می‌دانست هنگام تصویب این مصوبه چه کلاه گشادی بر سر شورا گذاشته و چه گلی بر سر شهروندان تهرانی کاشته، شجاعانه بر موضع خود اصرار کرد و خواستار مراجعه به مصوبه شد.

اعضای شورای شهر هم که قبلا مصوبه را دیده بودند و مطلبی در مورد اخذ هزینه بابت تردد در محدوده زوج یا فرد در آن نیافته بودند، با کمال میل از درخواست معاونت ترافیک استقبال کردند.

شورای شهر ابتدا با مراجعه به مصوبه خود پنداشت که چون در مورد زوج یا فرد صحبتی نشده پس ادعایش صحیح است، اما از آنجایی که طراح لایحه، معاونت ترافیک بود و به خوبی می دانست که چگونه با درج واژه های مبهم و دو پهلو می تواند از مخالفت شورا جلوگیری کند، برای دفاع از ادعای خود بر روی واژه «محدوده های ترافیکی» دست گذاشت و آب پاکی را بر روی دست شورایی ها ریخت.

این وضعیت نشان می دهد اعضای شورای شهر تهران برای دفاع از حقوق شهروندان تهرانی از حساسیت و مهارت لازم برخوردار نیستند و حتی ابراهیم امینی به عنوان عضو حقوق دان شورای شهر هم پیش از تصویب این لایحه به منظور کشف موارد مبهم و دوپهلو هیچگاه این لایحه را مطالعه نکرده است.

+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 10:06 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 3

تاریخچه استفاده از دیوار پیش ساخته یونولیتی یا از جنس یونولیت

در مقاله قبل به کاربرد دیوار پیش ساخته یونولیتی یا تری دی پانل که همان جنس یونولیت است اشاره کردیم ، در مقاله پیش رو سعی بر ارائه مطالب بیشتر در این زمینه داریم .

بیش از ۴۰ سال است که در کشورهای پیشرفته استفاده از دیوار پیش ساخته یونولیت و تری دی پانل متداول گردیده است. استفاده از این گونه پانل‌ها در دهه ۵۰ در ایران نیز مطرح گردید که به دلایلی تا اواسط دهه ۷۰ پیشرفت زیادی نداشته است. اما اخیراً توجه زیادی به آن شده و سازمان زمین و مسکن هم در سال‌های ۸۰ و ۱۳۸۱ با انتشار دو جلد دفترچه راهنما و مشخصات فنی پانل‌های تری دی وال، در راه شناساندن آن سعی زیادی نموده است.

مشخصات فنی دیوار یونولیتی

شبکه استاندارد از مفتول شماره ۵/۲ تا ۵/۳ میلی‌متر تا حداکثر ۸ میلی‌متر می‌باشد که با چشمه‌های ۵× ۵ سانتیمتر ساخته می‌شود. پوشش‌های بتنی از حداقل ۳سانتیمتر تا ۵/۵ سانتیمتر بوده که با توجه به باربر بودن دیوارها متفاوت می‌باشد.

ابعاد استاندارد پانل‌ها به عرض ۲۰۰/۱ متر و ارتفاع ۷۰/۲ به بالا ساخته می‌شود که بسته به مورد استفاده قابل تغییر است . بتن پاشیده شده روی پانل‌ها به مقاومت حداقل mpa20 برای پانل‌های باربر و mpa15 برای دیوارهای غیر باربر استفاده می‌شود. مقاومت کششی مفتول مورد استفاده kg/cm2 4000 برای پانل‌های باربروkg/cm2 3000 برای پانل‌های غیر باربر می‌باشد عایق استفاده شده از نوع پلی‌استایرن منبسط شده با دانستیه تشکیل شده که حداکثر شاخص گسترش شعله ۲۵ و حداکثر شاخص گسترش دود آن ۴۵۰ می‌باشد.

ویژگی‌های تری دی پانل پیش ساخته یا یونولیت

پانل‌های سه بعدی با استفاده از نوع نسوز عایق پلی‌استایرنی (یونولیت یا کندسوز) خواص مفید بسیاری از جمله وزن کم، عایق صوتی و حرارتی (گرمایشی و سرمایشی بین ۵۰ تا ۸۰ درصد)، استحکام و یکپارچگی مطلوب، سرعت در نصب (۵۰٪ سریع‌تر)، شکل‌پذیری و انعطاف‌پذیری مناسب و مقاومت در برابر زمین لرزه و فشار باد (تا ۴۰۰کیلومتر در ساعت) دارند.

استحکام تری دی پانل

دلیل استحکام دیوارتری دی پانل خرپای موربی می‌باشد که از هر دو طرف به وسیله جوش به مش محکم گردیده و امکان انتقال نیروهای وارده را به صورت عملی به هر طرف میسر می‌سازد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیوارهای سه بعدی، استحکام بی نظیر آن است که در نتیجه طراحی مناسب سیستم سه بعدی در تحمل وزن و عملکرد صحیح نقطه جوش‌ها در شبکه از طریق خرپاهای کشیده شده که کاملاً از هر نقطه به نقطه بعدی جوش شده و تعداد زیاد نقاط جوش بین هر دو خرپا و مش باعث تقویت شبکه گردیده است.

استحکام دیوارهای تری دی پانل امکان عملیات نصب را آسان می‌نماید زیرا:

  • خم شدن و شکستن دیوارها رخ نمی‌دهد.
  • برای حفظ دیوارها در وضعیت مورد نظر نیروی زیادی لازم است.
  • نصب درب و پنجره‌ها آسان می‌باشد.
  • نصب وسایل مورد نیاز از تشکیل لوله‌های آب و برق و غیره ساده و سریع می‌باشد
  • مقاومت دیوار پیش ساخته یونولیتی تری دی پانل در برابر آتش به اندازه شبکه سیمی و ضخامت بتن بستگی دارد. مثلاً در آزمایش صورت گرفته در پانلی به ضخامت ۵/۲ اینچ و روکاری در هر طرف ۵/۱ اینچ در هر طرف ۵/۱ساعت دوام داشته و پانل خارجی به ضخامت ۵/۲ و روکاری ۲ اینچ در هر طرف ۱ ساعت دوام داشت.
  • هر مقدار بتن در هر طرف بیشتر باشد مقاومت در برابر حریق نیز افزایش یافته ولی هسته به هیچ عنوان نمی‌سوزد.

مشخصات انواع تری دی پانل

  1. تری دی پانل دیواری

دیواری باربر: پانل‌های دیواری باربر را در دیوار سوله‌ها و ساختمان‌های صنعتی، دیوارهای محوطه، ساختمان‌های بدون استفاده از سازهای{فلزی. بتن ارمه} (که معمولاً یک یا دو طبقه و عمدتاً در انبوه سازی‌ها است) و… استفاده می‌کنند

دیواری غیر باربر: پانل‌های دیواری غیر باربر را در دیوارهای خارجی و داخلی کلیه ساختمان‌هایی که دارای سازه (اسکلت) فلزی یا بتنی هستند، اجرا می‌نمایند و به دلیل سبک و عایق بودن و… در برج‌ها بسیار کاربرد دارد.

  1. .تری دی پانل سه بعدی سقفی

عرض پانل‌های سقفی بین ۸۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر می‌باشد. ضخامت عایق پلی استایرن{یونولیت} بکار رفته ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر است و سقف به صورت تیرچه و پانل اجرا می‌شود. ضخامت بتن روی پانل سقف، ۵ تا ۷ سانتیمتر می‌باشد و دیگر جزئیات طبق نقشه‌های محاسباتی مربوطه خواهد بود .

  1. تری دی پانل عایق

تری دی پانل عایق دارای خاصیت ضد حریق می باشد و همانطور که از مشخصات آن پیداست پی می بریم که این محصول در مقابل آتش سوزی و حرارت بالا بسیار مقاوم و مستحکم بوده و هیچگونه آسیبی به آن وارد نمی شود. همچنین تری دی پانل عایقی جهت نفوذ صوت و آلودگی صوتی است و می تواند گزینه ای مناسب برای بیمارستان ها باشد .زیرا در این محیط نباید هیچگونه سر و صدایی وجود داشته باشد بدین دلیل که موجب نارضایتی و اذیت و آزار بیماران می باشد . یکی دیگر از خصوصیت های مهم تری دی پانل عایق جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب می باشد ، به طوریکه در گذر زمان شاهد نم زدگی تری دی پانل نخواهید بود و رطوبت هیچ راه نفوذی در تری دی پانل ندارد . همچنین در فصل سرما هوای سرد نمی تواند به داخل اتاق و ساختمان نفوذ پیدا کند و یا اینکه در فصل گرما هم حرارت بالا امکان نفوذ را ندارد.

نصب و اجرای تری دی پانل

امروزه اجرای تری دی پانل بکی از ملزومات ساخت و ساز می باشد و اغلب مهندسان و ساختمان سازان سعی بر این دارند تا از این محصول در مراحل ساخت استفاده کنند.اما تری دی پانل از چه متریالی ساخته میشود و ساختار آن چگونه می باشد؟ در واقع تری دی پانل دارای سه قسمت است که یکی از مهمترین بخش های آن لایه وسط آن بوده که از جنس پلی استایرن و یا همان یونولیت نسوز می باشد که لایه عایق تری دی پانل است و از نفوذ صوت و دما و برودت و رطوبت جلوگیری می کند و از مهمترین خصوصیاتش ضد حریق بودن است .بخش های دیگر تری دی پانل شامل دو لایه فلزی مشبک از جنس میلگرد است که در دوطرف یونولیت به یکدیگر جوش داده اندو نقش نگهدارنده را برای آن ایفا می کنند .
برای اجرای تری دی پانل ابتدا باید محل نصب کاملا مشخص شده و تراز گردد تا هیچگونه پستی و یا بلندی وجود نداشته باشد . پس از اینکه اجرای تری دی پانل به اتمام رسید و تمامی دیوار های پیش ساخته نصب شدند و در کنار یکدیگر قرار گرفتند زمان اجرای شاتکریت میباشد . در واقع شاتکریت به عمل بتن پاشی با دستگاه گفته میشود که این بتن بر روی
تری دی پانل پاشیده می شود تا به طور کامل روی آن پوشیده شود و در انتها عملیات گچ کاری و سفید کاری نیز انجام گرفته و اجرای تری دی پانل به پایان می رسد.

باتوجه به مزایای بیشمار تری دی پانل لزوم بکار گیری و اجرای آن آشکار شده و مشکلات صنعت ساختمان و ساخت و ساز مرتفع گردیده است .

+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 9:45 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 3

مهاجرت به کانادا و۵۰۰ فضای اضافی برای برنامه مهاجرت آتلانتیک در سال ۲۰۱۹

مهاجرت به کانادا و۵۰۰ فضای اضافی برای برنامه مهاجرت آتلانتیک در سال ۲۰۱۹

۲ ژوئیه ۲۰۱۸ – احمد حسن وزیر مهاجرت به کانادا ، ۵۰۰ فضای اضافی برای برنامه مهاجرت آتلانتیک در سال ۲۰۱۹ علام کرده است.

افزایش پاسخ به موفقیت در حال رشد برنامه است، طراحی شده برای تقویت مهاجرت ماهر کارگر در منطقه اقیانوس اطلس.

هاسن در توییتر نوشت: “خوشحالم که کانادا ۵۰۰ فضا را برای افزایش تقاضا اعلام کرد.

مهاجرت به کانادا و۵۰۰ فضای اضافی برای برنامه مهاجرت آتلانتیک در سال ۲۰۱۹ در انتریو شمالی

انتاریو می خواهد نسخه خود را از مهاجرت اقیانوس اطلس PilotApril 19، ۲۰۱۸ – شهرداران شمالی انتاریو خواستار یک برنامه مشابه به خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس برای کمک به افزایش جمعیت در منطقه است.

در یک جلسه اخیر شهرداران شهری بزرگ انتاریو در Sault Ste. ماری، مشخص شد که منطقه با چالش های جمعیت شناختی مانند استان های اقیانوس اطلس نووا اسکوشیا، نیوفاندلند و لابرادور، نیوبرانزویک و جزیره پرنس ادوارد مواجه است.

شمالی انتاریو شامل مراکز عمده ای از جمله سودبوری، Sault Ste. ماری، تیممینس، خلیج شمالی و خلیج تندر.

خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس: برنامه های مشابه در سایر نقاط کانادا؟
چگونه کارفرمایان می توانند کارگران ماهر و فارغ التحصیلان را با استفاده از خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس استخدام کنند

با افزایش جمعیت، مانع از رشد جمعیت شده و به دلیل جمعیت شناسی پیری، بازار کار در منطقه کاهش می یابد، مشخص است که مسئله باید حل شود.

انتظار می رود جمعیت کل جمعیت انتاریو در سال های آینده به طور چشمگیری افزایش یابد. جمعیت کوچک شمالی انتاریو در معرض خطر رشد قرار گرفتن در معرض خطر قرار دارد و به طور کلی به طور متوسط ​​کمتر از استان است.

مهاجرت اقیانوس اطلس در اقیانوس اطلس، با هدف ورود مهاجران جدید و کمک به آنها در زندگی در منطقه، به حل این مسئله می پردازد.

خلبان بعد از اینکه در مارس ۲۰۱۷ معرفی شد، به آرامی شروع به کار کرد و هدف اولیه خود را از بین بردن ۲۰۰۰ مهاجر جدید در سال نگذاشت. دولت فدرال این هدف را تجدید نظر کرده است که ۱۰۰۰ مهاجر جدید از طریق AIP در سال ۲۰۱۸ انتظار می رود و تا سال ۲۰۲۰ به ۴۰۰۰ افزایش می یابد.

برنامه کارآفرینان به کارکنان تعیین شده اجازه می دهد کاندیداها و خانواده های خود را از خارج از کشور، با جریان کارگران ماهر و میان مدرسه، و همچنین فارغ التحصیلان بین المللی، به ارمغان بیاورند.

برنامه مهاجرت آتلانتیک
برنامه مهاجرت آتلانتیک

نامزدان می توانند از طریق این برنامه برای اقامت دائم درخواست کنند:

یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای تعیین شده دریافت کنید
یک طرح حل و فصل با یک سازمان ارائه دهنده خدمات اتیل اقیانوس، و
توسط یک دولت استانی آتلانتیک تأیید شده است.
در حالی که آنها در حال اعمال است، کاندیداها برای اداره کار موقت به سرعت پردازش داده می شوند. این بدان معنی است که آنها می توانند در کانادا کار کنند در حالی که درخواست اقامت دائم آنها در حال پردازش است.

خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس: برنامه ها
برنامه با کیفیت بالا در اقیانوس اطلس
برنامه Midly-Skilled برنامه آتلانتیک آتلانتیک
برنامه تحصیلات تکمیلی اقیانوس اطلس
تجربه کاری، تحصیلات و شغلی نیازهای داوطلبانه را به این بستگی دارد که آیا آنها به عنوان کارگر یا فارغ التحصیل دانشجویان بین المللی اعمال می شوند. الزامات دیگر برای هر دو برای یکسان است.

تجربه کاری کارگران
شما باید در طی سه سال گذشته حداقل یک سال (۱۵۶۰ ساعت یا ۳۰ ساعت در هفته) کار کرده باشید. این می تواند تمام وقت، غیر مداوم و یا نیمه وقت باشد، تا زمانی که آن را تا ۱۵۶۰ ساعت اضافه کند.

کار باید:

در یک شغل (اما می تواند با کارفرمایان مختلف باشد)
پرداخت (داوطلبانه یا کارآموزی پرداخت نشده حساب نمی شود)
در نوع / سطح مهارت ۰، A، B، یا C ملی رده شغلی (NOC)
تحت برنامه مهارت های بالتیک اقیانوس اطلس، کارگران یک سال تجربه در نوع / سطح مهارت ۰، A یا B را تجربه می کنند.
تحت برنامه Mid-Qualified Atlantic کارگران نیاز به یک سال تجربه دارند تا در سطح مهارت C قرار بگیرند.
این تجربه را می توان در داخل یا خارج از کانادا به دست آورد.
فارغ التحصیلان بین المللی
نامزدها نیازی به تجربه کاری ندارند.

تحصیلات کارگران
نامزدها باید داشته باشند:

مدارک متوسطه (دبیرستان) کانادا یا مدارک تحصیلی، دیپلم یا مدرک فوق لیسانس،
یا

مدرک تحصیلی خارجی، دیپلم، گواهینامه، تجارت یا کارآموزی. نامزدها برای ارزیابی مدرک تحصیلی (ECA) نیاز به اطمینان از اعتبار و اعتبار معتبر کانادایی دارند. ECA باید نشان دهد که تحصیلات شما یک مدرک دبیرستان (دبیرستان) یا مدرک دیپلم یا مدرک دبیرستان است. ECA شما زمانی که درخواست می کنید باید کمتر از ۵ سال باشد.
فارغ التحصیلان بین المللی
نامزدها باید داشته باشند:

مدارک حداقل دو ساله، دیپلم، گواهینامه، یا تجارت یا کارآموزی از یک موسسه دولتی شناخته شده دولتی در یک استان آتلانتیک.
حداقل دو سال دانش آموز تمام وقت در کانادا بوده است.
فارغ التحصیل ۱۲ ماه قبل از تاریخ درخواست.
حداقل دو ماه قبل از فارغ التحصیلی، حداقل ۱۶ ماه در یک استان اقیانوس اطلس زندگی کرده است.
داشتن ویزا یا اجازه کار، تحصیل یا آموزش در کانادا.
کاندیدانی که تحصیلات و آموزششان را شامل نمی شود واجد شرایط نیست

بیش از نیمی از برنامه های انگلیسی زبان یا فرانسوی زبان دوم.
بیش از نیمی از برنامه برای آموزش از راه دور انجام شده است.
یک نامزد نمیتواند اعمال کند، اگر بورسیه تحصیلی یا کمک هزینه تحصیلی آنها به آنها بازگردد

نگهداری مهاجران: چالش کلیدی در آتلانتیک کانادا
چگونه کارفرمایان می توانند کارگران ماهر و فارغ التحصیلان را با استفاده از خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس استخدام کنند

پس از افزایش، AIP در حال حاضر در سال ۲۰۱۸ اختصاص ۲۵۰۰ فضای برای مهاجران جدید در سراسر نوا اسکوشیا، نیوفاندلند و لابرادور،نیوبرانزویک و جزیره پرنس ادوارد پخش می شود.

این افزایش پس از ۱۸۰۰ کارگر ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی برای این برنامه برای سال جاری مورد حمایت قرار می گیرد، در مقایسه با هدف سالانه ۲۰۰۰٫

خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس چیست؟
خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس کانادا برنامه هایی را برای کارگران ماهر و کارآمد متوسطه و همچنین فارغ التحصیلان بین المللی دارد. این برنامه ها مخصوصا برای مهاجرانی است که می خواهند به طور دائم در نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا و جزیره پرنس ادوارد ساکن شوند.

پس از شروع آهسته ای برای AIP پس از آن در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، برنامه های مهاجرت فدرال، برنامه ای برای ۲۰۱۸ اختصاص دادند.

اما موفقیت در حال رشد به معنای بیش از دو برابر تعداد پیش بینی می تواند در حال حاضر به دست آید.

مقامات امیدوارند که این برنامه تا سال ۲۰۲۰ به ۴۰۰۰ مهاجر تازه دسترسی یابد.

این برنامه کمک های مهمی را به استان هایی ارائه می دهد که در نهایت جمعیت پیرامون کانادا و کاهش نیروی کار است.

برنامه مهاجرت برای مهاجرت اقیانوس اطلس چیست؟
۲۰۱۸ ۲۰۱۹ ۲۰۲۰
۱،۰۰۰ ۲،۰۰۰ ۴،۰۰۰
از طریق AIP کارفرمایان می توانند کارگران ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی را برای پر کردن موقعیت های خاص به کار گیرند.

به نوبه خود، نامزدان کمک می کنند تا از طریق طرح طرح حل و فصل، یکپارچه شوند.

هر فردی که تحت این برنامه قرار گرفته است، باید یک تاییدیه استانی نیز دریافت کند.

لایه های اضافه طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که نامزدهای AIP در استان هایی که به آنها می روند، حفظ می شوند.

نگهداری مشکلی برای آتلانتیک کانادا است، مهاجران اغلب از طریق برنامه های والیتی حرکت می کنند، اما تصمیم به سکونت در جاهای دیگر دارند.

برنامه های خلبان مهاجرت اقیانوس اطلس چیست؟
برنامه با کیفیت بالا در اقیانوس اطلس
برنامه Midly-Skilled برنامه آتلانتیک آتلانتیک
برنامه تحصیلات تکمیلی اقیانوس اطلس
الزامات تجربه کارآموزی مهاجرت اقیانوس اطلس چیست؟
کارگران ماهر

شما باید در طی سه سال گذشته حداقل یک سال (۱۵۶۰ ساعت یا ۳۰ ساعت در هفته) کار کرده باشید. این می تواند تمام وقت، غیر مداوم و یا نیمه وقت باشد، تا زمانی که آن را تا ۱۵۶۰ ساعت اضافه کند.

کار باید:

در یک شغل (اما می تواند با کارفرمایان مختلف باشد)
پرداخت (داوطلبانه یا کارآموزی پرداخت نشده حساب نمی شود)
در نوع / سطح مهارت ۰، A، B، یا C ملی رده شغلی (NOC)
تحت برنامه مهارت های بالتیک اقیانوس اطلس، کارگران یک سال تجربه در نوع / سطح مهارت ۰، A یا B را تجربه می کنند.
تحت برنامه Mid-Qualified Atlantic کارگران نیاز به یک سال تجربه دارند تا در سطح مهارت C قرار بگیرند.
این تجربه را می توان در داخل یا خارج از کانادا به دست آورد.
فارغ التحصیلان بین المللی

نامزدها نیازی به تجربه کاری ندارند.

الزامات پیشنهاد شغلی مهاجرت اقیانوس اطلس چیست؟
تحت برنامه های عالی فارغ التحصیل، متوسطه و بین المللی فارغ التحصیل، کاندیداها باید یک پیشنهاد شغلی داشته باشند:

از یک کارفرمای تعیین شده در یک استان اقیانوس اطلس.
غیر فصلی
بررسی شده توسط استان (نگاه کنید به “تایید” در زیر)
پیشنهاد کار برای کارگران ماهر باید:

نوع مهارت / سطح ۰، A یا B باشد
حداقل حداقل یک سال گذشته
پیشنهادات کار برای کارگران ماهر باید:

نوع / سطح مهارت ۰، A، B یا C باشد
نامشخص (دائمی)
پیشنهاد کار برای فارغ التحصیلان بین المللی باید:

نوع / سطح مهارت ۰، A، B یا C باشد
حداقل حداقل یک سال گذشته
الزامات آموزش و پرورش مهاجرت اقیانوس اطلس چیست؟
کارگران ماهر

نامزدها باید داشته باشند:

مدارک متوسطه (دبیرستان) کانادا یا مدارک تحصیلی، دیپلم یا مدرک فوق لیسانس، یا مدرک تحصیلی خارجی، دیپلم، گواهینامه، تجارت یا کارآموزی. نامزدها برای ارزیابی مدرک تحصیلی (ECA) نیاز به اطمینان از اعتبار و اعتبار معتبر کانادایی دارند. ECA باید نشان دهد که تحصیلات شما یک مدرک دبیرستان (دبیرستان) یا مدرک دیپلم یا مدرک دبیرستان است. ECA شما زمانی که درخواست می کنید باید کمتر از ۵ سال باشد.
فارغ التحصیلان بین المللی

نامزدها باید داشته باشند:

مدارک تحصیلی حداقل دو ساله، دیپلم، گواهینامه، یا تجارت یا کارآموزی از یک موسسه دولتی شناخته شده دولتی در اقیانوس اطلس

اثبات بودجه
الزامات قابل اجرا برای هر سه برنامه

نامزدها باید نشان دهند که پول کافی برای حمایت از خود و خانواده هایشان پس از مهاجرت دارند. مقدار به اندازه خانواده بستگی دارد و شامل اعضای خانواده ای است که کاندیدای پشتیبانی می کنند که مهاجرت نمی کنند.

اگر یک نامزد قبلا در کانادا زندگی می کند و با یک مجوز معتبر کار می کند، مدارک لازم نیست.

طرح توافق
یک کاندیدا باید قبل از مهاجرت ارزیابی نیازها داشته باشد. پس از ارزیابی، یک نامزد طرح ای را با اطلاعاتی در مورد جامعه ای که در حال حرکت هستند و بعد از رسیدن به آنها می تواند کمک کند، دریافت می کند. برای کسب اطلاعات در مورد ارزیابی نیازها، اینجا کلیک کنید.

تایید
کارفرمایان باید برای هر یک از کاندیدانی که بتوانند جای خالی موجود را تکمیل کنند، درخواست تأیید را تکمیل کنند.

نامزدان می توانند بدون ملاحضه به مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا درخواست دهند، که شامل جزئیات پیشنهاد شغلی و طرح حل و فصل می شود.

+ نوشته شده در يکشنبه 28 بهمن 1397ساعت 15:06 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 3

مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹

مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹

استان زیبای مانیتوبا اغلب “دروازه ای به غرب کانادا” نامیده می شود. با توجه به منابع طبیعی و کشاورزی آن، در وسط کشور واقع شده است. منیتوبا یک محل باز و دوستانه با یک بازار کار پررونق است. کانادا دارای یک سنت طولانی برای استقبال از مهاجران است، و مانیتوبا استثنا نیست. وینیپگ شاید بزرگترین شهر بزرگ در این کشور است و این استان با جوامع پلورالیسم پر از کانادایی های جدید است. مردم از سراسر جهان محل اقامت دائم خود را در مانیتوبا ایجاد می کنند و بنابراین شما می توانید. ساده ترین راه برای مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹ از طریق سیستم مهاجرت به کانادا است.

اکسپرس ورودی مانیتوبا

برنامه نامزدی منیوبا (MPNP) این استان را قادر می سازد تا مهاجران دقیق برای بازار کار محلی مناسب را جذب کند. مانیتوبا مزایای زیادی را می شناسد که مهاجران ماهر می توانند به اقتصاد و جامعه دست یابند. به همین دلیل، PNP مانیتوبا به منظور تسریع روند مهاجرت برای افراد با استعداد که مایل به زندگی در این استان هستند، تأسیس شد. دو روش متفاوت وجود دارد که یک مهاجر احتمالی می تواند در مورد درخواست برنامه نامزدی استان مانیوتوبا ۲۰۱۸ وجود داشته باشد. در خارج از ورود اکسپرس، آنها می توانند بیانگر علاقه (EOI) به طور مستقیمی به مهاجرت مانیتوبا ارسال کنند. در صورتی که مدرک MPNP نامزد نامزدی منیتوبا شود، شخص می تواند درخواست ایجاد یک نماینده مجاز کانادا با استفاده از اکسپرس را با ایجاد یک نمایه جدید و آپلود اعتبار خود درخواست کند.

در عوض، افرادی که مهاجرت به مانیوتوبا را از طریق MPNP مهاجرت می کنند، می توانند با ایجاد یک نمایه ورودی Canada Express که به صورت رسمی علاقه مندی منیتوبا را نشان می دهد، شروع شود. برنامه مهاجرت مانیوتوبا مهاجرت می تواند به وسیله اکسپرس ورودیشخص را از طریق اخطار مورد علاقه (NOI) ارسال کند و از مهاجر احتمالی برای ارسال EOI به برنامه دعوت کند.

اگر نامزد منیتوبا شود، نمایه اکسپرس مهاجرین احتمالی مهاجرت خواهد شد و سپس با گواهی نامزدی که او را با ۶۰۰ امتیاز اضافی تحت سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس وارد می کند، اعتبار می یابد. این افزایش قابل توجه در نمره CRS باید فرد را دعوت به درخواست (ITA) برای اقامت دائم کانادا در طول قرعه کشی اکسپرس بعدی را امن کند.

حرفه ای مهاجرت به کانادا می تواند مشخصات ورود اکسپرس ورودی خود را برای مهاجرت به منیتوبا از طریق MPNP 2019 بهینه سازی کند. ما همچنین می توانیم به شما در فرآیند درخواست PNP مانیتوبا کمک کنیم و یک بار نامزد می تواند به شما در آماده سازی درخواست کانادا برای شما کمک کند. برنامه های اقامت دائم کانادا که از طریق ورود اکسپرس پردازش می شوند خیلی سریعتر هستند، اغلب کمتر از ۶ ماه طول می کشد.

علاقه مند به مهاجرت به منیتوبا هستید؟ اکنون برای مشاوره رایگان با حرفه ای مهاجرت با تجربه تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت به منیتوبا
منیتوبا برنامه نامزد استان
سه نامزد در برنامه نامزدی استان مانییتوبا ۲۰۱۹ وجود دارد.

دسته بندی های MPNP:

دعوت مانیتوبا
اتصال مانیتوبا
سرمایه گذار تجاری
جریان دعوت مانیتوبا
همانطور که از نامش بر می آید، گروه دعوتنامه PNP Manitoba دعوتنامه واقعی را از برنامه نامزدی منیتوبا ۲۰۱۹ شامل می کند. مهاجرین بالقوه برای دریافت این دعوت نیازی به زندگی در مانیتوبا ندارند. MPNP در سراسر جهان به دنبال افراد با استعداد است که مهارت و تجربه استان خواسته است.

متقاضیان این جریان باید شرایط زیر را داشته باشند:

بین ۲۱ تا ۴۵ ساله باشید
ارتباطی با مانیتوبا داشته باشید که توسط یک اتصال به هر استان دیگر جایگزین نشده است
کارآمدی و “سازگاری”
حداقل یک گواهینامه یک ساله، پس از یک دوره متوسطه یا گواهینامه تحصیلی دارید
حداقل پنج سال تجربه کار تمام وقت در طی پنج سال گذشته داشته باشید
توانایی پیدا کردن کار در منیتوبا، از جمله توانایی کسب هر گواهینامه لازم برای کار.
ارائه یک برنامه حل و فصل دقیق علاقه مند به تبدیل شدن به یک اقامت دائم از مانیتوبا
ارائه نمرات آزمون عمومی IELTS. تست باید در دو سال گذشته با حداقل ۵ امتیاز در هر رده انجام شود.
پس از دعوت، متقاضی آینده نویسی باید برای دیدن یک سفر اکتشافی به منیتوبا سفر کند. فرد باید جوامع را تحقیق کند و اساسا یک طرح برای چگونگی زندگی و کار در مانیتوبا را پس از اقامت دائم به دست بیاورد.

دسته اتصال مانیتوبا
متقاضیان با اتصال به مانیتوبا دارای چندین جریان بالقوه برای اقامت دائم هستند. این جریانها ارتباط مستقیمی با شخصی، تجاری یا موسسه (مانند دانشگاه) در مانیتوبا دارند. در اینجا ما تجزیه و تحلیل جریانهای مختلف موجود در MPNP Connection Category:

مانیتوبا جریان پشتیبانی
اتصال PNP مانیتوبا – پشتیبانی جریان برای افرادی است که کار در Manitoba ندارند، اما ارتباط شخصی با استان دارد. این شخص محلی “Manitoba Suppor” نام دارد

جریان پشتیبانی PNP مانیتوبا

اتصال PNP مانیتوبا – پشتیبانی جریان برای افرادی است که کار در Manitoba ندارند، اما ارتباط شخصی با استان دارد. این شخص محلی “طرفدار مانیتوبا” است. به منظور واجد شرایط بودن برای این جریان برنامه نامزدی مانیتوبا، طرفدار مانیتوبا باید به یکی از شیوه های ذکر شده در زیر متصل شود.

اتصالات تأیید شده:

مادر
پدر
خواهر
برادر
مادر بزرگ
پدر بزرگ
خواهر یا برادرزاده
عمه یا عمه
اولین عموزاده
خویشاوند دیگر
دوست صمیمی
طرفداران مانیتوبا نیز باید چندین الزام را در خود داشته باشند.

حامیان مانیتوبا باید:

قادر به اثبات، با اسناد، اقامت فعلی در مانیتوبا. آنها باید یک ساکن دائمی حداقل یک سال داشته باشند.
یا یک شهروند کانادایی یا یک مهاجر دائمی باشید
ثابت کنید که هر متقاضی که قبلا حمایت شده است، به عنوان ساکن مانیتوبا موفق بوده است (اگر این متقاضی فعلی اولین نفع شخصی نیست)
قادر به حمایت از متقاضی به عنوان دقیق در برنامه حل و فصل است
روابط نزدیک با متقاضی را اثبات کنید (این مورد اخیرا به عنوان بیش از حد طبقه بندی شده است)
علاوه بر این، حامیان باید پلان مصارف بخش ۲ را تکمیل کنند، یک سند حاوی اطلاعات مربوط به حامی، ارتباط آنها با متقاضی و تأیید اطلاعات متقاضی است. دوستان و بستگان دور فقط مجاز به حمایت از متقاضی هستند که با معیارهای خاصی موافق هستند. متقاضی باید حداقل ۶۰ را در شبکه انتخاب MPNP (امتیاز احتمالی ۱۰۰) داشته باشد. شبکه به کمکی کردن عوامل ذکر شده در زیر برای متقاضی کمک می کند.

شبکه نقاط PNP مانیتوبا:

سن (۱۰ امتیاز)
سازگاری (۲۵ امتیاز)
آموزش (۲۵ امتیاز)
مهارت زبان (۲۵ امتیاز)
تجربه کاری (۱۵ امتیاز)
افرادی که از طریق این جریان اعمال می شوند، باید مبلغ ۱۰،۰۰۰ دالر CAD و همچنین ۲،۰۰۰ دالر اضافی CAD برای هر عضو خانواده که همراه آنها هستند، باشد. این شامل همسر و هر فرزند است.

این جریان یک گزینه عالی برای افراد بسیار ماهر است که در حال حاضر مشغول به کار نیستند اما می خواهند در نزدیکی خانواده در مانیتوبا زندگی کنند. این جریان همیشه در طول سال باز نیست، بنابراین در دسترس بودن ممکن است تغییر کند.

تجربه جریان مانیتوبا

البته، شما نیازی به داشتن یک بستگان در این شهر ندارید تا بتوانید اقامتگاه خود را در یک شهر مانند وینیپگ برقرار کنید. اتصال PNP Manitoba – تجربه جریان برای کارگران موقت خارجی و دانشجویان بین المللی است. همانطور که با جریان پشتیبانی، متقاضیان باید حداقل ۶۰ را در انتخاب شبکه نامزدی Provincial Manitoba بدست آورند. شبکه به عوامل زیر بستگی دارد: سن، تحصیلات، سازگاری، مهارت زبان و تجربه کاری.

متقاضی MPNP تجربه متقاضی جریان باید یکی از موارد زیر را داشته باشد:

تمام وقت، تجربه کار ماهر در مانیتوبا. این می تواند برای هر شش ماه متوالی در طی ۱۰ سال گذشته باشد.
تکمیل یک برنامه پس از دوره متوسطه در مانیتوبا. این موضوع موضوع مطالعات زبان را رد می کند.
علاوه بر این، دانشجویان بین المللی باید:

فارغ التحصیلان یک برنامه پس از دوره متوسطه واقع در مانیتوبا
مجوز کار از مهاجرت و مهاجرت کانادا را داشته باشید و یا فرآیند درخواست را با موفقیت انجام داده اید
تمام وقت در استان کار کنید
یک پیشنهاد از کارفرمای کار تمام وقت و بلند مدت داشته باشید
داشتن توانایی و تمایل برای همیشه در مانیتوبا زندگی کنید
آیا تمام آموزش، مجوز، تجربه کاری و توانایی زبان مورد نیاز برای اشتغال دائم در استان وجود دارد
جریان تجربه PNP مانیتوبا یک گزینه عالی برای دانشجویان بین المللی است که برای مدرسه وارد وینیپگ شدند اما بعد از فارغ التحصیلی می خواستند که به طور دائم در آنجا زندگی کنند. این جریان همچنین گزینه ای برای هر کسی است که در ۱۰ سال گذشته یا در مدرسه حضور داشته یا مایل است دائما بازگردد. این برنامه در بین دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان دانشگاه منیتوبا، دانشگاه وینیپگ، کالج سرخ ریور و دانشگاه براندون بسیار محبوب است.

جریان استخدام مانیتوبا

این جریان برای افرادی است که پیشنهادات شغلی بلند مدت و کامل در مانیتوبا را دارند. این ممکن است یک پیشنهاد برای کار فعلی متقاضی برای حداقل شش ماه به عنوان یک کارگر موقت برگزار کند. این ممکن است یک شغل برای متقاضی ارائه شود که دارای تحصیلات تکمیلی در منیتوبا است.

هر نوع شغل واجد شرایط است. فرد نیز باید داشته باشد:

پیشنهاد استخدام از کارفرمای فعلی مانیتوبا
مهارت های زبان انگلیسی و فرانسوی به اندازه کافی
همه لزوما مجوز مورد نیاز برای انجام کار ارائه شده است
یک برنامه استقرار دقیق که نشان می دهد چگونه آنها برنامه ریزی برای کار، زندگی و تبدیل شدن به بخشی از جامعه در مانیتوبا

+ نوشته شده در يکشنبه 21 بهمن 1397ساعت 15:22 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 8

مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹

مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹

استان زیبای مانیتوبا اغلب “دروازه ای به غرب کانادا” نامیده می شود. با توجه به منابع طبیعی و کشاورزی آن، در وسط کشور واقع شده است. منیتوبا یک محل باز و دوستانه با یک بازار کار پررونق است. کانادا دارای یک سنت طولانی برای استقبال از مهاجران است، و مانیتوبا استثنا نیست. وینیپگ شاید بزرگترین شهر بزرگ در این کشور است و این استان با جوامع پلورالیسم پر از کانادایی های جدید است. مردم از سراسر جهان محل اقامت دائم خود را در مانیتوبا ایجاد می کنند و بنابراین شما می توانید. ساده ترین راه برای مهاجرت به مانیتوبا کانادا در ۲۰۱۹ از طریق سیستم مهاجرت به کانادا است.

اکسپرس ورودی مانیتوبا

برنامه نامزدی منیوبا (MPNP) این استان را قادر می سازد تا مهاجران دقیق برای بازار کار محلی مناسب را جذب کند. مانیتوبا مزایای زیادی را می شناسد که مهاجران ماهر می توانند به اقتصاد و جامعه دست یابند. به همین دلیل، PNP مانیتوبا به منظور تسریع روند مهاجرت برای افراد با استعداد که مایل به زندگی در این استان هستند، تأسیس شد. دو روش متفاوت وجود دارد که یک مهاجر احتمالی می تواند در مورد درخواست برنامه نامزدی استان مانیوتوبا ۲۰۱۸ وجود داشته باشد. در خارج از ورود اکسپرس، آنها می توانند بیانگر علاقه (EOI) به طور مستقیمی به مهاجرت مانیتوبا ارسال کنند. در صورتی که مدرک MPNP نامزد نامزدی منیتوبا شود، شخص می تواند درخواست ایجاد یک نماینده مجاز کانادا با استفاده از اکسپرس را با ایجاد یک نمایه جدید و آپلود اعتبار خود درخواست کند.

در عوض، افرادی که مهاجرت به مانیوتوبا را از طریق MPNP مهاجرت می کنند، می توانند با ایجاد یک نمایه ورودی Canada Express که به صورت رسمی علاقه مندی منیتوبا را نشان می دهد، شروع شود. برنامه مهاجرت مانیوتوبا مهاجرت می تواند به وسیله اکسپرس ورودیشخص را از طریق اخطار مورد علاقه (NOI) ارسال کند و از مهاجر احتمالی برای ارسال EOI به برنامه دعوت کند.

اگر نامزد منیتوبا شود، نمایه اکسپرس مهاجرین احتمالی مهاجرت خواهد شد و سپس با گواهی نامزدی که او را با ۶۰۰ امتیاز اضافی تحت سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس وارد می کند، اعتبار می یابد. این افزایش قابل توجه در نمره CRS باید فرد را دعوت به درخواست (ITA) برای اقامت دائم کانادا در طول قرعه کشی اکسپرس بعدی را امن کند.

حرفه ای مهاجرت به کانادا می تواند مشخصات ورود اکسپرس ورودی خود را برای مهاجرت به منیتوبا از طریق MPNP 2019 بهینه سازی کند. ما همچنین می توانیم به شما در فرآیند درخواست PNP مانیتوبا کمک کنیم و یک بار نامزد می تواند به شما در آماده سازی درخواست کانادا برای شما کمک کند. برنامه های اقامت دائم کانادا که از طریق ورود اکسپرس پردازش می شوند خیلی سریعتر هستند، اغلب کمتر از ۶ ماه طول می کشد.

علاقه مند به مهاجرت به منیتوبا هستید؟ اکنون برای مشاوره رایگان با حرفه ای مهاجرت با تجربه تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت به منیتوبا
منیتوبا برنامه نامزد استان
سه نامزد در برنامه نامزدی استان مانییتوبا ۲۰۱۹ وجود دارد.

دسته بندی های MPNP:

دعوت مانیتوبا
اتصال مانیتوبا
سرمایه گذار تجاری
جریان دعوت مانیتوبا
همانطور که از نامش بر می آید، گروه دعوتنامه PNP Manitoba دعوتنامه واقعی را از برنامه نامزدی منیتوبا ۲۰۱۹ شامل می کند. مهاجرین بالقوه برای دریافت این دعوت نیازی به زندگی در مانیتوبا ندارند. MPNP در سراسر جهان به دنبال افراد با استعداد است که مهارت و تجربه استان خواسته است.

متقاضیان این جریان باید شرایط زیر را داشته باشند:

بین ۲۱ تا ۴۵ ساله باشید
ارتباطی با مانیتوبا داشته باشید که توسط یک اتصال به هر استان دیگر جایگزین نشده است
کارآمدی و “سازگاری”
حداقل یک گواهینامه یک ساله، پس از یک دوره متوسطه یا گواهینامه تحصیلی دارید
حداقل پنج سال تجربه کار تمام وقت در طی پنج سال گذشته داشته باشید
توانایی پیدا کردن کار در منیتوبا، از جمله توانایی کسب هر گواهینامه لازم برای کار.
ارائه یک برنامه حل و فصل دقیق علاقه مند به تبدیل شدن به یک اقامت دائم از مانیتوبا
ارائه نمرات آزمون عمومی IELTS. تست باید در دو سال گذشته با حداقل ۵ امتیاز در هر رده انجام شود.
پس از دعوت، متقاضی آینده نویسی باید برای دیدن یک سفر اکتشافی به منیتوبا سفر کند. فرد باید جوامع را تحقیق کند و اساسا یک طرح برای چگونگی زندگی و کار در مانیتوبا را پس از اقامت دائم به دست بیاورد.

دسته اتصال مانیتوبا
متقاضیان با اتصال به مانیتوبا دارای چندین جریان بالقوه برای اقامت دائم هستند. این جریانها ارتباط مستقیمی با شخصی، تجاری یا موسسه (مانند دانشگاه) در مانیتوبا دارند. در اینجا ما تجزیه و تحلیل جریانهای مختلف موجود در MPNP Connection Category:

مانیتوبا جریان پشتیبانی
اتصال PNP مانیتوبا – پشتیبانی جریان برای افرادی است که کار در Manitoba ندارند، اما ارتباط شخصی با استان دارد. این شخص محلی “Manitoba Suppor” نام دارد

جریان پشتیبانی PNP مانیتوبا

اتصال PNP مانیتوبا – پشتیبانی جریان برای افرادی است که کار در Manitoba ندارند، اما ارتباط شخصی با استان دارد. این شخص محلی “طرفدار مانیتوبا” است. به منظور واجد شرایط بودن برای این جریان برنامه نامزدی مانیتوبا، طرفدار مانیتوبا باید به یکی از شیوه های ذکر شده در زیر متصل شود.

اتصالات تأیید شده:

مادر
پدر
خواهر
برادر
مادر بزرگ
پدر بزرگ
خواهر یا برادرزاده
عمه یا عمه
اولین عموزاده
خویشاوند دیگر
دوست صمیمی
طرفداران مانیتوبا نیز باید چندین الزام را در خود داشته باشند.

حامیان مانیتوبا باید:

قادر به اثبات، با اسناد، اقامت فعلی در مانیتوبا. آنها باید یک ساکن دائمی حداقل یک سال داشته باشند.
یا یک شهروند کانادایی یا یک مهاجر دائمی باشید
ثابت کنید که هر متقاضی که قبلا حمایت شده است، به عنوان ساکن مانیتوبا موفق بوده است (اگر این متقاضی فعلی اولین نفع شخصی نیست)
قادر به حمایت از متقاضی به عنوان دقیق در برنامه حل و فصل است
روابط نزدیک با متقاضی را اثبات کنید (این مورد اخیرا به عنوان بیش از حد طبقه بندی شده است)
علاوه بر این، حامیان باید پلان مصارف بخش ۲ را تکمیل کنند، یک سند حاوی اطلاعات مربوط به حامی، ارتباط آنها با متقاضی و تأیید اطلاعات متقاضی است. دوستان و بستگان دور فقط مجاز به حمایت از متقاضی هستند که با معیارهای خاصی موافق هستند. متقاضی باید حداقل ۶۰ را در شبکه انتخاب MPNP (امتیاز احتمالی ۱۰۰) داشته باشد. شبکه به کمکی کردن عوامل ذکر شده در زیر برای متقاضی کمک می کند.

شبکه نقاط PNP مانیتوبا:

سن (۱۰ امتیاز)
سازگاری (۲۵ امتیاز)
آموزش (۲۵ امتیاز)
مهارت زبان (۲۵ امتیاز)
تجربه کاری (۱۵ امتیاز)
افرادی که از طریق این جریان اعمال می شوند، باید مبلغ ۱۰،۰۰۰ دالر CAD و همچنین ۲،۰۰۰ دالر اضافی CAD برای هر عضو خانواده که همراه آنها هستند، باشد. این شامل همسر و هر فرزند است.

این جریان یک گزینه عالی برای افراد بسیار ماهر است که در حال حاضر مشغول به کار نیستند اما می خواهند در نزدیکی خانواده در مانیتوبا زندگی کنند. این جریان همیشه در طول سال باز نیست، بنابراین در دسترس بودن ممکن است تغییر کند.

تجربه جریان مانیتوبا

البته، شما نیازی به داشتن یک بستگان در این شهر ندارید تا بتوانید اقامتگاه خود را در یک شهر مانند وینیپگ برقرار کنید. اتصال PNP Manitoba – تجربه جریان برای کارگران موقت خارجی و دانشجویان بین المللی است. همانطور که با جریان پشتیبانی، متقاضیان باید حداقل ۶۰ را در انتخاب شبکه نامزدی Provincial Manitoba بدست آورند. شبکه به عوامل زیر بستگی دارد: سن، تحصیلات، سازگاری، مهارت زبان و تجربه کاری.

متقاضی MPNP تجربه متقاضی جریان باید یکی از موارد زیر را داشته باشد:

تمام وقت، تجربه کار ماهر در مانیتوبا. این می تواند برای هر شش ماه متوالی در طی ۱۰ سال گذشته باشد.
تکمیل یک برنامه پس از دوره متوسطه در مانیتوبا. این موضوع موضوع مطالعات زبان را رد می کند.
علاوه بر این، دانشجویان بین المللی باید:

فارغ التحصیلان یک برنامه پس از دوره متوسطه واقع در مانیتوبا
مجوز کار از مهاجرت و مهاجرت کانادا را داشته باشید و یا فرآیند درخواست را با موفقیت انجام داده اید
تمام وقت در استان کار کنید
یک پیشنهاد از کارفرمای کار تمام وقت و بلند مدت داشته باشید
داشتن توانایی و تمایل برای همیشه در مانیتوبا زندگی کنید
آیا تمام آموزش، مجوز، تجربه کاری و توانایی زبان مورد نیاز برای اشتغال دائم در استان وجود دارد
جریان تجربه PNP مانیتوبا یک گزینه عالی برای دانشجویان بین المللی است که برای مدرسه وارد وینیپگ شدند اما بعد از فارغ التحصیلی می خواستند که به طور دائم در آنجا زندگی کنند. این جریان همچنین گزینه ای برای هر کسی است که در ۱۰ سال گذشته یا در مدرسه حضور داشته یا مایل است دائما بازگردد. این برنامه در بین دانشجویان فعلی و فارغ التحصیلان دانشگاه منیتوبا، دانشگاه وینیپگ، کالج سرخ ریور و دانشگاه براندون بسیار محبوب است.

جریان استخدام مانیتوبا

این جریان برای افرادی است که پیشنهادات شغلی بلند مدت و کامل در مانیتوبا را دارند. این ممکن است یک پیشنهاد برای کار فعلی متقاضی برای حداقل شش ماه به عنوان یک کارگر موقت برگزار کند. این ممکن است یک شغل برای متقاضی ارائه شود که دارای تحصیلات تکمیلی در منیتوبا است.

هر نوع شغل واجد شرایط است. فرد نیز باید داشته باشد:

پیشنهاد استخدام از کارفرمای فعلی مانیتوبا
مهارت های زبان انگلیسی و فرانسوی به اندازه کافی
همه لزوما مجوز مورد نیاز برای انجام کار ارائه شده است
یک برنامه استقرار دقیق که نشان می دهد چگونه آنها برنامه ریزی برای کار، زندگی و تبدیل شدن به بخشی از جامعه در مانیتوبا

+ نوشته شده در يکشنبه 21 بهمن 1397ساعت 14:53 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 7

چرا کانادا در سال ۲۰۱۹ به عنوان جایگاه برتر برای راه اندازی کسب و کار به حساب می آید؟

چرا کانادا در سال ۲۰۱۹ به عنوان جایگاه برتر برای راه اندازی کسب و کار به حساب می آید؟

Why Canada Considered As Top Place For Startup’s In 2019

کانادا سرزمین وسیعی است. با منابع طبیعی بی پایان که زمینه های کارآفرینانه بین المللی را به ارمغان می آورد.

کانادا در سال ۲۰۱۹ به عنوان جایگاه برتر برای راه اندازی کسب و کار به حساب می آید، کانادا برخی از بزرگترین و موفق ترین راه اندازی های جهان را از جمله: Shopify، Plotly، Kik و ۵۰۰px تحویل داده و موفق به جذب بسیاری از چشم های بین المللی در سراسر جهان شده است.

چرا مهاجرت به کانادا به عنوان مقصد برتر برای راه اندازی در سال ۲۰۱۹ مورد توجه قرار گرفته است؟

کمک دولت

دولت کانادا برای ایجاد و حفظ سیستم های راه انداز موثر و موفق در کشور، به ویژه در منطقه تورنتو، سخت تلاش می کند. انتخاب گسترده ای از کمک های دولتی برای کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان جوان وجود دارد که برخی از آنها شامل وام هایی است که مجبور نیستند بازپرداخت شود.

تورنتو – Hi-Tec City برتر

با جمعیت ۲٫۸ میلیون تورنتو در حال راه اندازی صحنه که در نظر گرفته می شود در بالای سطح بین المللی، از جمله حدود ۳۰۰۰ سرمایه گذاری در حال حاضر فعال است. تورنتو دارای بالاترین کیفیت زندگی است و بیش از یک بار گفته شده که دومین شهر بزرگ کانادا، آینده ای روشن را به عنوان یکی از شهرهای پیشرفته دنیا در پیش رو دارد.

دانشگاه های جهانی

کانادا بیشتر شناخته شده دانشگاه واترلو تولید هزاران نفر از دانش آموزان با تکنولوژی با استعداد به طور سالیانه. دانشگاه های بزرگ سراسر کانادا به سختی تلاش کرده اند تا فضا و حمایت از تازه کاران را در داخل کشور رشد دهند و ایده های جدید را تشویق کنند. بسیاری از بنیادها برای تحقیقات جدید و ایده های جدید اهدا کرده اند. هر ساله میلیون ها دلار به موفقیت جدید Startup در کشور اعطا شده است. با چنین پایه ای قوی از ابتکارات راه اندازی و موفقیت تکنولوژی، کانادا در جایگاه فنی برتر بین المللی قرار گرفته است.

Why Canada Considered As Top Place
Why Canada Considered As Top Place

پذیرش مهاجرت

در پنج سال گذشته، کانادا بیش از ۸۵۰،۰۰۰ مهاجر را برای پر کردن موقعیت های مورد نیاز در بازار کار کانادا آورده است.

با داشتن یک محیط مثبت و تشویق رویکرد دولت به مهاجرت، استعدادهای بین المللی به راحتی می توانند در کانادا به عنوان سرزمین امید و فرصت های بی پایان به موفقیت برسند.

صحنه فن آوری کانادا به طور موثر رو به رشد است و دولت در حال حاضر یک ویزا راه اندازی / کارآفرین را برای تشویق بین المللی های با کیفیت بالا برای مهاجرت، تحت شرایط اقامت دائم درآمد دائمی ارائه می دهد.

برنامه ویزا شروع کار

برنامه ویزای شروع کار در سال ۲۰۱۳ ایجاد شد و مهاجران کارآفرین را هدف قرار می دهد که مهارت و توانایی کسب و کار در کانادا را ایجاد می کنند که نوآورانه هستند و می توانند برای کانادا کار ایجاد کنند و بتوانند در مقیاس جهانی رقابت کنند. این برنامه به اقامت دائم و اجازه کار به کارفرمایان مهاجرت ماهر اعطا می کند.

با چنین محیطی جذاب و خلاقانه، جای تعجب نیست که چرا کانادا به عنوان جایگاه برتر دنیا در سال ۲۰۱۸ نامگذاری شده است.

+ نوشته شده در چهارشنبه 17 بهمن 1397ساعت 11:11 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 5