ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
iranfodexx

iranfodexx

ارتقاء محصولات طبیعی نیازمند آمایش سراسریافزایش تولید ها طبیعی نیازمند آمایش سراسری


سید راضی نوری درگفت و گو در رابطه ارتقاء ایجاد تولید ها طبیعی در مرز و بوم , اظهار‌کرد : ساخت تولید ها طبیعی نیازمند جدول بندی و طرح ریزی مدون است تا بتوان با نظم تولیدی تولیدها طبیعی در میدان ایجاد باصرفه را مورد حمایت قرار بخشید .

نماینده مردمان شوش در مجلس شورای اسلامی بابیان این‌که برای ارتقا سالم شهروندان و پیشگیری از پیدایش بخش اعظمی بیماری ها می بایست نگاه ویژه به محصولات طبیعی داشته باشیم , تصریح کرد : مشوق های ایجاد برای حضور با صرفه شرکتهای علم بنیان برای ارتقا محصول ها طبیعی الزامی است .

او ادامه اعطا کرد : ساخت بازارچه های ساخت به مصرف طبیعی , نرخ گذاری محصول ها با مارک طبیعی و استمرار ایجاد از محورهای الزامی گسترش محصول ها طبیعی تلقی میشود .

عضو کمیسیون کشاورزی , آب و منابع ارگانیک مجلس بابیان این‌که ارتقاء تولیدها طبیعی کشاورزی نیازمند آمایش سراسری در زمین ها مستعد مرزوبوم است , یادآور شد : کاهش هزینه ساخت ات طبیعی نیازمند یارانه ویژه برای کشاورزان است .

پرده هوا


برچسب ها : پرده هوا ,
+ نوشته شده در جمعه 16 تير 1396ساعت 20:57 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 54

شیر در سال نو ۲۰۰ تومان گران شدشیر در سال نو ۲۰۰ تومان گران شد


به گزارش خبرگزاری تسنیم در کنار موج ارتقا ارزش مواد غذایی در امسال , ارزش شیر یکی‌از ایجاد کنندگان پرفروش هم در او‌لین روزهای این سال ارتقا یافت .

بر این اصل شیر کم‌ چرب و لبریز چرب بطری این مارک ( که دربرگیرنده قیمت‌ گذاری دولت هم است ) 200 تومان در هر لیتر ( 946 میلی لیتر ) گران شد . بها هر لیتر از شیر این مارک از 2 هزار و 500 تومان در گونه کم‌ چرب و پرچرب خویش ارتقاء یافت و به رقم 2 هزار و 700 تومان رسید .

بدین ترتیب گزارش این ارتقا ارزش در حالی صورت می گیرد که در سال قبلی هم شاهد ارتقا ارزش بعضی از تولیدها لبنی بوده‌ایم که در بعضا از مورد ها با برخورد اداره حمایت هم روبه‌ رو شده‌ است .

یکی ازخوابارفروشان خیابان جمال‌زاده تهران درین رابطه می گوید : در تعدادی روز ابتدایی همین سال که تولید ها این موسسه برای ما آمد شاهد ارتقا بها 200 تومانی در هر لیتر بطری بودیم البته پس از یک توشه توزیع , ارزش شیر بطری کم‌ چرب تصحیح شد .

او می افزاید : در باری که قرار است به‌ زودی برای ما بیاید بها هر لیتر شیر کم‌ چرب این موسسه به 2 هزار و 500 تومان برگشته ولی شیر پرچرب آن همچنان 2 هزار و 700 تومان و 200 تومان گران‌تر از سال قبلی است .

به این ترتیب گزارش پایانی ارزش مصوبی که برای هر لیتر شیر بطری پرچرب یک لیتر در حیث گرفته‌ شده و بر روی مقر اطلاع‌ رسانی کالا و سرویس ها قبل شده بود 2 هزار و 440 است که در سال پیشین 2 هزار و 500 تومان به همراه 54 میلی‌لیتر کم‌ فروشی به فروش می سید که ارزش این محصول در این سال به وسیله مارک یاد شده به 2 هزار و 700 تومان رسیده است .

پرده هوا


برچسب ها : پرده هوا ,
+ نوشته شده در جمعه 16 تير 1396ساعت 20:56 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 53

ارتقای تندرست 8محصول کشاورزی در انتظار دارایی
طرح ارتقای سالم تولید ها کشاورزی که قرار بود اجرای آن از سال ۹۴ آغاز شود , هنوز در پیچ‌و‌تاب تخصیص اعتبار است و معلوم نیست کی به سرنوشت خواهد رسید .

در همین رابطه , یحیی ابطالی در رابطه این که عاقبت اجرای طرح ارتقای سالم محصول ها کشاورزی به کجا رسید؟ , اظهارداشت : براساس هماهنگی‌ های صورت گرفته ما دو طرح را در این باره ارائه کرده بودیم , طرح بزرگ برای ارتقای تندرست ۸ محصول کشاورزی و طرح پایلوت برای گوجه خارجی در ناحیه جنوب , که اجرای این طرح پایلوت قرار بود از مهرماه ۹۴ , عملیاتی شود .

او بابیان این‌که طرح ارتقای تندرست تولید ها کشاورزی علاوه بر گوجه خارجی , محصولاتی مثل خیار , برنج , پیاز , سیب درختی , سیب زمینی و مرکبات ( پرتقال و نارنگی ) را هم مشتمل بر می شد , افزود : این طرح به دلیل عدم تامین اعتبار به سرنوشت نرسید ضمن این که اجرای طرح پایلوت برای محصول گوجه خارجی به ۵ میلیارد تومان و طرح کلی به حدود ۳۲ تا ۳۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز داشت .

نائب رئیس فنی اداره محافظت نباتات طولانی تر کرد : در سال ۹۵ مجدد با معاونت طعام و اروی وزارت بهداشت , معالجه و یادگرفتن پزشکی دراین باره وارد رای زنی شدیم , وزاری مجاهدت و بهداشت هم در این مورد رایزنی‌ هایی داشتند و در فیض مذاکراتی که انجام شد بسته جامعی را برای این محصول پباده سازی کردیم .

ابطالی با اشاره به این که این کار فرآیند پایانی خویش را پشت رمز می گذارد , افزود : حالا شورای تندرست این طرح را به سر گروهی جمهوری نبی , سر کردگی جمهوری هم ذکر کرده که در اولی نشست شورای سالم این مشاجره مطرح و برای آن اعتبار ثبت شود .

او ادامه بخشید : براین اساس ما منتظریم در سال ۹۶ , اعتبار این طرح تصویب شده و تامین شود .

ابطالی بیشتر کرد : در برنامه ای که به تازگی پایه گذاری کردن شده , علاوه بر دعوا پایش باقی‌ ما‌نده سموم و کودهای شیمیایی در تولید ها کشاورزی , مسائل دیگری که مورد اعتنا قرار گرفته , این است که خویش کشاورزان هم زیر پوشش وزارت بهداشت قرار خواهند گرفت و این وزارت منزل دعوا سالم تمام اشخاصی را که درین بخش کار مینمایند , تحلیل خواهد کرد .

نائب رئیس فنی اداره مراقبت نباتات سرزمین ادامه اعطا کرد : بدین ترتیب کشاورزان هم زیر پایش قرار میگیرند و انگیزه‌ ای برای آن ها تولید می شود تا با ما همیاری نمایند .

ابطالی بابیان این‌که اعطای کد پیگیری ۱۶ رقمی به تولیدها کشاورزی هم درین طرح دنبال خواهد شد , بیان کرد : یکی دیگر از بحث‌ها هم سامانه سماک ( سامانه ملی الکترونیکی جهت دهی کلینیک‌ های مرز و بوم ) است که در طرح پیگیری می گردد ; در‌این طرح محصول کد رهگیری اخذ می‌ نماید که براساس آن امکان ردیابی خواهد داشت .

او با اشاره به این‌که اعطای کد رهگیری به تولید ها کشاورزی حدود ۴ سال است که آغاز شده , بیشتر کرد : می بایست مرکز ها و جایگاه‌ های مشخصی برای فروش محصولاتی که دارنده مدرک سالم می‌باشند وجود داشته باشد تا تولید هدف شود و پس از این که ساخت انجام شد محصول رها نشود ضمن این که در‌حالتی که در میادین کلیدی میوه و تره توشه عرضه میشود می بایست مردمان به ندرت با آنان آشنا شوند و بدانند این محصولی که کد ۱۶ رقمی دارااست زیر حیث متخصص کشاورزی ایجاد شده‌است .

ابطالی ادامه بخشید : طی این ۴ سال انجام این کار از روی اراده بوده است البته ما کد ۱۶ رقمی را برای ۷۰۰ هزار کشاورز پباده سازی و فراهم کرده‌ایم و در طرح نو قرار است این کار تحمیلی شود .

پرده هوا


برچسب ها : پرده هوا ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 14 تير 1396ساعت 11:28 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 49

مشکلی در واردات گوشت قرمز رنگ از برزیل نداریم/حضور ناظران بهداشتی کشور‌ایران در 11 مملکت صادرکننده


مسعود محمدیان در اظهار کرد و گو : نگرانی ها در رابطه جلوگیری واردات گوشت قرمز‌رنگ بعضا کشورها از برزیل را بی مورد دانست و افزود : کشور‌ایران بخشی از کشورهایی است که در 11 مرزو بوم صادرکننده گوشت قرمز‌رنگ ناظر بهداشتی مقیم دارااست .

او اظهارداشت : اکنون گوشت قرمز‌رنگ منجد موردنیاز جمهوری اسلامی ایران از کشورهای برزیل , پاراگوئه , دانمارک , روسیه , ارمنستان , گرجستان , قرقیزستان , قزاقستان , مغولستان , هند و پاکستان تامین و وارد میشود .

او تصریح کرد : اداره دامپزشکی برای واردات گوشت قرمز‌رنگ , لازمات خویش را به همگی کشورهای صادرکننده به جمهوری اسلامی ایران ارسال می نماید و کاملا شرایط دامداری ها , بیماری های دامی و بیماری های مشترک بین آدم و دام , فرآیند کشتار , بسته بندی و بارگیری را از نگاه کارشناسی بررسی می نماید .

به گفته او طبق راهبرد های بهداشتی اداره دامپزشکی مرزو بوم , صادر شدن جواز واردات گوشت قرمز‌رنگ مشروط به اعزام ناظران بهداشتی مقیم به‌این کشورهاست که بعداز تایید آنها , مجوزهای ضروری صادر می‌شود .

ناظران بهداشتی جمهوری اسلامی ایران می بایست در کشورهای مبداء فرایند بازرسی را پیش از کشتار , حین و بعد از کشتار , بسته بندی و بارگیری انجام دهند .

او بیش تر کرد : هنگامی که محموله وارد شده گوشت قرمز رنگ به بندرهای مرزوبوم می‌رسد تمامی مدارک طبق قانون ها اداره دامپزشکی بررسی و محموله های ارسالی تست می گردند و در صورت هم خوانی محموله با راهبرد ها می توان کالا را ترخیص و به مرز و بوم وارد کرد .

** واردات ایمن گوشت قرمز رنگ از برزیل

مدیرکل محل کار قرنطینه و امنیت زیستی اداره دامپزشکی مرز و بوم تاکید کرد کشور ایران به دلیل حضور ناظران بهداشتی مقیم در کشورهای صادرکننده گوشت قرمز‌رنگ مثل برزیل برای واردات نگرانی ندارد .

به گفته او , کشورهایی که واردات گوشت قرمز رنگ از برزیل را ممنوع کردند هیچ ناظر بهداشتی مقیمی در‌این مملکت نداشتند .

او افزود : اکنون جمهوری اسلامی ایران با بعضا کشتارگاه های برزیل همیاری دارااست که در‌صورتی‌که هرمورد از آن ها با مشکلی روبرو شوند به صورت انقطاع کشور‌ایران واردات خویش را از این کشتارگاه ها متوقف می نماید . برای مثال , یک سری ماه پیش به دلیل پیدایش اختلال در سیستم سرمایشی یک کدام از کشتارگاه های طرف قرارداد کشور‌ایران , خرید از آن توقیف شد .

محمدیان تاکید کرد گوشت های وارد شده به کشور‌ایران به دلیل حضور ناظران بهداشتی مقیم هیچ آلودگی ندارند و به تایید اداره دامپزشکی مملکت رسیده است ; به این ترتیب مردمان برای مصرف این تولید ها نگرانی نداشته باشند .

بعضی کشورها در چندین ماه قبلی واردات گوشت قرمز رنگ از برزیل را جدا کردند .

در این باره چندی قبل وزیر مجاهدت کشاورزی در نشست خبری تاکید کرد کشتارگاه های مشکلدار برزیل بخشی از کشتارگاه هایی که با کشور‌ایران قرارداد دارا هستند , نیستند .

پارسال 840 هزار بدن گوشت قرمز‌رنگ در مرزو بوم ایجاد شد .

سالیانه نزدیک 10 درصد نیاز مرزو بوم معادل 100 هزار بدن از محل واردات تامین می‌شود .

طبق آمارها جمعیت کنونی دام سبک مرزو بوم بیشتراز 70 میلیون راءس و دام سنگین وزن 9 میلیون راءس برآورد شده‌است .

پرده هوا


برچسب ها : پرده هوا ,
+ نوشته شده در يکشنبه 11 تير 1396ساعت 12:09 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 51

آنفلوآنزای مرغی از کشور ایران مالامال کشید/ صادرات از رمز دریافت شد

آنفلوآنزای مرغی از کشور ایران مالامال کشید/ صادرات از رمز دریافت شد
به گزارش ایسنا , آنفلوآنزای فوق وخیم پرنده ها که شیوع‌ آن در نصفه دوم آبان ماه سال قبل در کشور ایران آغاز شد , خیر فقط اکثری از استان‌ های مرزوبوم را کثیف کرد و از واحد های پرورشی طیور اکثری مخصوصا واحدهای ساخت تخم‌ مرغ تلفات اکثری گرفت بلکه موجب شد تا صادرات مرغ و تخم مرغ هم به کشورهای همسایه و دیگر مشتریان ایرن انقطاع شود , این بیماری به همراه آنفلوآنزای مرغی در سال ۱۳۹۴ حدود ۳۰ میلیارد تومان ضرروزیان به مرغداران وارد کرد و دولت این بدهی‌ اش را به مرغداران با اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی جبران کرد .

به دلیل آن که به گفته مدیریت اداره دامپزشکی , آخرها سال پیشین دولت ۳۰ میلیارد تومان به اداره دامپزشکی بابت پرداخت مطالبات مرغداران مصدوم از بیماری آنفلوآنزای فوق خراب طیوران پرداخت کرد که جزو این اعتبار برای پرداخت بدهی‌ های سال ۱۳۹۴ بود و روز جاری هیچ مرغداران و ساخت کننده‌ای نیست که بابت تلفات بیماری آنفلوآنزای فوق خراب پرنده ها از دولت و اداره دامپزشکی طلب داشته باشد و به کلیه اعلام می‌ کنیم چنانچه طلب خویش را اخذ نکرده‌اند به شبکه‌ های دامپزشکی سراسر مرز و بوم می توانند مراجعه نمایند .

اکنون مبنی بر اعلام اداره دامپزشکی مرز و بوم و اداره جهانی بهداشت دام ( OIE ) پیگیری جهت استارت دوباره صادرات تخم مرغ به بازارهای انگیزه آغاز شده‌است .

رضا ترکاشوند - رئیس برهان اتحادیه مرکزی مرغداران مرغ تخم گذار هم اعلام کرده که با دقت به هماهنگی به کار آمده با محل کار گسترش صادرات وزارت مجاهدت کشاورزی و کارها بین الملل این وزارت منزل رایزنی جهت آغاز دوباره صادرات با مسئولان و تاجران کشورهای همسایه به خصوص کشورهای عراق و افغانستان در هفته سرازیر انجام خواهد شد .

علاوه بر این اتحادیه مرکزی با همیاری صادرکنندگان اساسی تخم مرغ با مشتریان و تاجران بازارهای انگیزه در این سمت مذاکرات خویش را آغاز نموده است .

جت پرینتر


برچسب ها : جت پرینتر ,
+ نوشته شده در شنبه 10 تير 1396ساعت 16:45 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 51

خرید گندم از مرز 2 میلیون بدن گذشتخرید گندم از مرز 2 میلیون بدن گذشت


اسفند کمک پور اجراکننده طرح گندم میهن در گلستان با اشاره به این که برداشت گندم در هفده استان مرزوبوم آغاز شده , اظهار داشت : پیش گویی ایجاد ما همین سال نیز وصال به خویش اتکایی در گندم مرز و بوم است .

اسماعیل اسفندیاری پور اجراکننده طرح گندم مرزوبوم در گلستان افزود : پارسال صاحبان 5 میلیون و 980 هزار هکتار از زمینهای کشاورزی میهن در مزارع خویش گندم کاشتند . پرده هوا

او همینطور اذعان کرد : 9 میلیون بدن گندم برای تهیه و تنظیم نان مردمان در نانوایی ها هم تامین است .

اسفندیاری پور با اشاره به طرح ارتقا ضریب خویش اتکایی گندم در مرز و بوم افزود : حالا از مزارع آبی‌رنگ 4 بدن و 150 کیلوگرم و در دیم یک بدن و نیم گندم برداشت میگردد .

او به‌دنبال تصریح کرد : در‌این طرح کارایی می‌کنیم تا سال 1400 میزان ایجاد گندم را در مزارع آبی‌رنگ به 5 بدن و در دیم به یک بدن و نیم برسانیم که در دیم درحال حاضر به‌این رقم دست یافته ایم .

اجراکننده طرح گندم میهن برای کمپانی در جشن و پایکوبی برداشت گندم گلستان در روستای روضه خوان مالای کلاله به استان آمده بود .

گفتنی است هفتاد هزار کشاورز گلستانی در 370 هزار هکتار از مزارع خویش گندم کاشته بودند , که پیش گویی می گردد حدود یک میلیون و سیصد هزار بدن گندم از این مرحله برداشت شود .

+ نوشته شده در چهارشنبه 7 تير 1396ساعت 17:24 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 57

صادرات گندم به عمان با ارسال محموله 35 هزار تنی کلید خورد

صادرات گندم به عمان با ارسال محموله 35 هزار تنی کلید خورد
به گزارش کانون انجمن های صنعت های غذایی کشور‌ایران , «سید محمدرضا مرتضوی» بیشتر کرد : این مبادرت بیان‌کننده آن است که جمهوری اسلامی ایران می تواند به کشورهای حوزه خلیج عجم در تراز بالایی صادرات گندم داشته باشد .

او ادامه بخشید : با دقت به مذاکرات انجام شده و فرایند مداوم ارایه گندم کشور‌ایران , به حیث می‌رسد این خرید و فروش می تواند آغازگر معاملات آینده کشور‌ایران با بقیه کشورهای جهان باشد .

پرده هوا

به گفته او , سال جاری گنجایش صادرات گندم مرزوبوم 2 میلیون بدن است که نشان می‌دهد جمهوری اسلامی ایران با طرح ریزی می تواند به صادرکننده بزرگی در بخش گندم و آرد تبدیل شود .

صادرات این محموله بوسیله کمپانی خوشه عجم به نمایندگی از کشور ایران انجام یافته شده‌است .

رییس کانون انجمن های صنعت های غذایی کشور ایران از ادامه ارسال محموله های کوچک و بزرگ آرد کشور ایران به عراق خبر بخشید و خاطرنشان کرد : کشور ایران گنجایش فراوانی در قضیه صادرات این محصول به کشورهای همسایه خویش دارااست .

به نقل از ایرنا , نائب رئیس بازرگانی وزارت مجاهدت کشاورزی دوم خردادماه ذکر کرد : در سه ماه پیشین 200 هزار بدن آرد از اضافی ایجاد گندم با انگیزه گسترش صادرات تولید ها کشاورزی صادر شد .

«علی اکبر مهرفرد» متذکر شد محصول ها کشاورزی کشور‌ایران به صورت بدون واسطه به بیشتراز 30 مرزو بوم عالم صادر می‌شود .

+ نوشته شده در شنبه 3 تير 1396ساعت 16:35 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 57

پیش‌ بینی برداشت 21 هزار بدن گیلاس در آمل

پیش‌ بینی برداشت 21 هزار بدن گیلاس در آمل
به گزارش ایلنا از ساری , سید حسین اسلامی خاطرنشان کرد : پیش‌ بینی میشود در‌این شهرستان 21 هزار و 760 بدن گیلاس برداشت شود .

جت پرینتر

او با اشاره به برداشت نوبرانه میوه گیلاس از نصفه ابتدا خرداد ماه همین سال , افزود : حدود یک هزار و 455 هکتار از باغ‌های بخش لاریجان آمل زیر کشت گیلاس قرار دارا هستند و یک‌ هزار و 500 بهره‌ بردار در‌این بخش کوهستانی فعال می‌باشند .

رئیس مجاهدت کشاورزی آمل یادآور شد : این محصول همین سال با میانگین سعی 16 بدن در هکتار برآورد شده‌است که در مجموع پیش‌ بینی برداشت 21 هزار و 760 بدن برداشت در تراز باغ ها می‌ شود .

این مسؤول اظهار کرد : با دقت به آمارهای مو جود پیش‌ بینی می‌ شود که در سال‌جاری برای برداشت گیلاس حدود 700 بدن ارتقا ساخت داشته باشیم .

اسلامی با اشاره به رابطه تنگاتنگ باغداران با کارشناسان مرکزها مجاهدت کشاورزی برای برطرف کردن مشکلات مو جود , تصریح کرد : 3 هزار و 900 هکتار از باغ ها این شهرستان به میوه‌ های سیاه‌ ریشه اختصاص دارا هستند که برداشت بیش تر از 61 هزار بدن میوه را دربرگیرنده می شوند .

او اظهار‌کرد : گونه‌ های سیاه ریشه مو جود در‌این شهرستان گونه های گونه‌ های دانه‌ دار , هسته‌ دار , میوه کم آب و دانه‌ ریز میباشند که به بازار ارائه می‌ شوند .

مدیریت مجاهدت کشاورزی آمل با اشاره به این که کارشناسان این سازمان از باغ‌های زیرپوشش دهستان هرازپی جنوبی و حیطه رودبار برای بررسی بیولوژی بالشتک مرکبات بازدید داشتند , بیان کرد : گزینش شرایط بیولوژی آفت کرم ساقه‌ خوار برنج , طرح تجهیز , مرمت و یک پارچه کردن 169 هکتار از زمین ها شالیزاری روستای تجنک پائین خیابان لیتکوه , بازدید از تارنما رشد هم زمان ماهی و اردک به وسیله محمد خوب‌زاد در روستای دعوکلا و بازدید از مزرعه توت خارجی مجید جباری روستای ولیسده راءس مجاهدت کشاورزی مرانده از سایر برنامه‌ ها بوده است .
بازسازی مجدد نمایش سورس دانلود سورس
کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به ایران اسپین

+ نوشته شده در شنبه 3 تير 1396ساعت 16:35 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 57

بازدید نمایندگان اتحادیه اروپا از فرآیند صید و صادرات آبزیان درهرمزگان

بازدید نمایندگان اتحادیه اروپا از فرآیند صید و صادرات آبزیان درهرمزگان
به گزارش ایرنا به گزارش ارتباط ها همگانی شیلات هرمزگان , در جریان این بازدید نمایندگان اتحادیه اروپا با فرایند صید و صادرات آبزیان درهرمزگان و کار های شیلاتی استان اعم از صنعت های شیلاتی , محدوده و توزیع صید در بخش ها گوناگون و آنالیز بر آن ها آشنا شدند .

مدیرکل شیلات هرمزگان همینطور در لبه بازدید نمایندگان اتحادیه اروپا از مراحل صید و صادرات آبزیان در استان خاطرنشان کرد : شیلات این استان تحت عنوان یک استان بی نقص از دستگاه شرینک نظر شیلاتی , قدم های محکمی درباره با صادرات آبزیان برداشته است .

پرویز محبی افزود : صید افزون بر220 هزار بدن در سال از گونه های آبزیان , وجود 72 تعاونی صیادی فعال , 22بندر صیادی , 39 راءس تخلیه صید و پوشش نوار ساحلی و آبهای استان به وسیله مقر های یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان صرفا جزء گنجایش های شیلات در حوزه صید و صیادی است .

او ابلاغ داشت : درحال حاضر 30 هزار شرینک پک خانوار در هرمزگان از روش کار های شیلاتی و صید و صیادی گذراندن زندگی می نمایند که‌این دستور یک پنجم جمعیت استان را مشتمل بر میگردد .

مدیرکل شیلات هرمزگان اظهارکرد : تیم شیلات استان علاوه بر در اختیار گرفتن و چک بر بنادر صیادی در مشاجره کیفی , محاسبه بر شناورها در صیدگاه ها و بنادر صیادی , برشرینگ پک اشکال صید شده , ابزار و ادوات صید , رعایت محدوده صیدگاه و رعایت فصول ممنوعیت صید بعضا انواع حیاتی ارزیابی دارااست .

محبی ذکر کرد : روز جاری شاهد عمل صید و صیادی شناورهای سنتی قایق و لنج تا شناورهای صنعتی در آبهای داخلی و در آبهای بین المللی هستیم .

هرمزگان حدود 30 هزار صیاد و 22 بندر صیادی داراست که 12 بندر آن به تعاونی های صیادی و بخش محرمانه واگذار شده‌است .
استان 750 هزار نفری هرمزگان در حین یکهزار و 400 کیلومتر نوار ساحلی تمام عمل های صید و صیادی را از شرق تا غرب زیر پوشش دارااست .

+ نوشته شده در پنجشنبه 1 تير 1396ساعت 20:58 توسط iranfodexx6082 | | تعداد بازدید : 57